Monday , 25 March 2019

Ethereum Може Стати Наступним Apple: Стів Возняк

Стів Возняк

Блокчейн-платформа Ethereum може стати наступним Apple, сказав на цьому тижні один із співзасновників знакової технологічної компанії.

Як писав Форбс, Стів Возняк зробив це бичаче пророкування перед 5 000 особами на конференції WeAreDevelopers на цьому тижні у Відні.

«Ethereum мене цікавить, тому що він може робити все і тому, що це платформа», – сказав він, додавши, що ця компанія може виявитися настільки ж впливовою, як Apple в довгостроковій перспективі.

В даний час ринкова капіталізація Apple становить 921 мільярд доларів, що робить її приблизно в два з половиною рази більше, ніж вся капіталізація кріптовалютного ринку. Ринкова капіталізація Ethereum трохи нижче 68 мільярдів доларів.

Возняк довгий час був шанувальником біткоіну і інших криптовалют. Раніше він хвалив біткоін, зокрема, за його корисність в якості сховища цінності.

«Існує певна кількість біткоінів, яке може коли-небудь існувати», – сказав він на конференції Money 20/20 в жовтні минулого року. Це робить його «більш справжнім і реальним», ніж долар, який є «свого роду фальшивим», оскільки їм часто маніпулюють з політичних міркувань. «У твого будинку є цінність. І якщо сьогодні це будинок, через 40 років, він як і раніше є цінним будинком, навіть якщо ціна буде рости з часом », – додав він.

Возняк також сказав, що біткоін вигідно відноситься по відношенню навіть до золота:

«Золото добувається, добувається і добувається. Можливо, в світі є кінцева кількість золота, але біткоіни ще більш математичен і регулюється, і ніхто не може змінити математику».

Незважаючи на цей оптимістичний прогноз, Возняк сказав, що він продав велику частину своїх біткоінів, виявивши, що він витратив занадто багато часу і сил на оволодіння нестійкими ціновими рухами.

На жаль, він випадково продав більшість монет шахраєві, який заплатив вкраденою кредитною карткою. Платіж був скасований фактичним власником карти, залишивши Возняка в мінусі приблизно на 7 BTC.

Возняк, тим часом, продовжує холдити один біткоін і два ефіри, які, за його словами, він використовує для експериментів з технологією, а не в якості спекулятивних інвестицій.

Check Also

Тім Дрейпер закликає президента Аргентини легалізувати Bitcoin для поліпшення економіки

Американський венчурний інвестор 20 березня зустрівся з президентом Аргентини Маурісіо Макрі, щоб обговорити економічні перспективи …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *