Wednesday , 27 March 2019

Ethereum обходить біткоін за обсягами торгівлі

24-годинні обсяги торгівлі Ethereum (ETH) обійшли Bitcoin за даними CoinMarketCap у вівторок, ETH виріс на $ 1,293 млрд в порівнянні з $ 2,71 млрд Bitcoin.

На сьогоднішній день ринкова капіталізація Ethereum становить майже $ 20 мільярдів, досягнувши понад 50% ринкової частки біткоіну з рекордно високим рівнем 54%, тоді як обсяги торгівлі ETH вперше перевищили обсяги торгівлі Bitcoin.

Цифрова валюта досягла таких висот, починаючи практично з нічого, два роки тому, і тепер лідирує на багатьох фронтах. Зрозуміло, в першу чергу криптовалюта представляє інтерес для розробників і з точки зору інновацій, але крім того, кількістю проектів, безпекою свого блокчейна і багато чим іншим.

Платформа створила свою власну екосистему через токени ICO, які, на думку деяких, можуть виступати в якості альтернативи рекламі, можуть створювати нові бізнес-моделі і можуть порушити бізнес венчурного капіталу, продовжуючи позбуватися від посередників.

У той час, як його смарт-контракти можуть навіть суперничати з Uber, оскільки Toyota в партнерстві з рядом стартапів, в тому числі заснованих на ethereum Oaken Innovations, пропонують метод спільного використання автомобілів і лізингу на основі публічного блокчейна в рамках підготовки до self-driving майбутнього.

Через широту застосувань екосистема ethereum відрізняється від будь-якого іншого публічного блокчейна, представляючи перший пов’язаний з мистецтвом блокчейн-саміт Ethereal, де обговорюються питання музики, фільмів, ігор, паралельно з розмовами про четверту промислову революцію.

Таким чином, валюта продовжує рух вперед, і є припущення, що до кінця року вона може наздогнати ринкову капіталізацію біткоіна. Також виникають питання про те, в якій манері це станеться і чи виграє від цього біткоін. Можливо, що eth і btc доповнюють більш широке прийняття один одного.

Тому що платформа – це надбудова. Вона може робити краще все, що може біткоін, а також має можливість робити багато речей, які біткоін не може, завдяки алгоритму Тьюринга і, маючи смарт-контракти, які можуть дозволити платформі мати біткоін-токен, побудований поверх неї.

Таким чином, він росте в ринковій частці, захоплюючи майже 25% всіх цифрових валют, привертаючи все більше уваги, в той час як частка біткоіна впала майже до 45%. Новий сучасний блокчейн Ethereum може передавати вартість в будь-яку точку земної кулі за 15 секунд, на відміну від біткоіна, відомого підтвердженнями транзакцій протягом декількох днів через затримки і з часом 10 хвилин в середньому.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *