Thursday , 18 October 2018

Ethereum планує запустити першу тестову мережу Casper

Під час зустрічі розробників сьогодні, засновник ethereum Віталік Бутерін сказав, що Casper готовий до тестування і може забезпечити підвищення безпеки при тестуванні коду між клієнтами. Ця перспектива може принести полегшення розробникам, особливо тим, хто працює над проектами, які повинні взаємодіяти з різноманітними клієнтськими пропозиціями мережі.

Це пов’язано з тим, що єдине тестове середовище для крос-клієнта – Ropsten – побудоване з використанням proof-of-work (наприклад, основна мережа ethereum), і оскільки в цьому конкретному ланцюжку мало майнерів, це часта мета для атаки. Решта тестових мереж, Rinkeby і Coven, використовують протокол перевірки автентичності (proof-of-authority), щоб допомогти усунути ці загрози, але відсутність сумісності не підходить для деяких розробників.

І в той час як сам Casper не готовий до широкомасштабного впровадження, не кажучи вже про інтеграцію в основний ланцюг ethereum, можливо, саме час приступити до його тестування, як було запропоновано на зустрічі.

«Якщо ми реально хочемо розгорнути Casper в якому-небудь хардфорку, то в кінцевому підсумку користувачі повинні почати його реалізацію», – стверджував розробник Peter Szilagyi.

На зустрічі було підтверджено, що Casper має повну реалізацію Python і, що він вже піддався початковому тестуванню.

Забігаючи вперед, є також питання безпеки, які виникають через використання Casper в якості основи для тестової мережі. Проте, Бутерін стверджував, що це можна вирішити, призначивши ether мережу команді обраних делегатів – крок, який частково відобразить поточну систему перевірки автентичності, яка регулюється кількома обраними.

Учасники зустрічі в кінцевому підсумку вирішили провести дослідження щодо нового тестового середовища, яке очолить розробник ethereum Piper Merriam разом з представниками груп розробників Parity, Geth і Casper.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *