Sunday , 16 June 2019

Ethereum підвищується до $ 220 на тлі загального зростання токенів

За підтримки 2% збільшення ціни на Bitcoin, основні криптовалюти, включаючи Ethereum, продемонстрували відновлену короткострокову динаміку.

Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH) і багато інших невеликих криптовалют на ринку, зафіксували прибуток в діапазоні від 4 до 12 відсотків, при цьому BCH реєструє значний 10-відсотковий сплеск вартості.

Об’єм криптовалютного ринку, який 6 листопада залишався на рівні близько $ 3 мільярдів, збільшився до $ 16 мільярдів з менш ніж $ 10 мільярдів на минулому тижні, що свідчить про 60-відсоткове збільшення об’єму протягом семи днів.

Перспективи Bitcoin і Ethereum

Squeeze, криптовалютний трейдер, заявив, що, з огляду на тримісячний період консолідації Bitcoin в регіоні з середнім рівнем $ 6000, ймовірність того, що BTC ініціює значний сплеск в короткостроковій перспективі, залишається відносно низькою.

12 грудня запуск ф’ючерсного ринку Bakkt Bitcoin може стати основним каталізатором впливу короткострокового цінового руху BTC. До тих пір, ціна BTC, ймовірно, залишиться в діапазоні від $ 6 400 до $ 7000.

В даний час для ціни BTC можливий прорив рівня опору $ 6 600 с потенціалом перевищити $ 6800. Домінуюча криптовалюта змогла пробити позначку в $ 6 600 тільки один раз в середині вересня, і з тих пір вона не змогла протестувати рівень.

З огляду на збільшення об’єму щоденної торгівлі з $ 4,2 млрд. до $ 5 млрд. за останні 24 години, незначний короткостроковий ціновий рух до $ 6 600 залишається можливим.

SEC може вплинути на ріст токенів

На конференції Fincech Week у Вашингтоні, директор Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) Вільям Хінман заявив, що будь-який токен, який може бути визнаний інструментом, що дозволяє фізичній особі або компанії розраховувати на деяку прибутковість, буде вважатися цінним папером.

Грунтуючись на заяві, зробленій Хінманом, велика група токенів може вважатися цінними паперами відповідно до чинних законів США, і проекти ICO, які ініціювали продажу токенів за участю американських інвесторів, можуть потрапити під тиск SEC.

У той час як багато токенів зафіксували зростання в діапазоні від 5 до 20 відсотків за останній тиждень, невизначеність регулювання щодо токенів може призвести до зниження їх вартості в найближчі тижні, оскільки SEC публікує нове керівництво.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *