Friday , 14 December 2018

Ethereum підвищується на 15% до нового історичного максимуму, викликаючи перевантаження мережі

Ціна Ether, рідна криптовалюта Ethereum, зросла більш ніж на 15 відсотків за ніч, досягнувши нового рекордного максимуму на рівні $ 1,266.

Чотири дні тому, 4 січня, ціна Ether встановила новий рекордний максимум в $ 1000, перевищивши цю позначку вперше за свою дворічну історію. Ринкова оцінка Ethereum перевершила приголомшливі $ 100 мільярдів, зробивши Ether третьою криптовалютою, що займає місце слідом за біткоіном і Ripple.

Всього чотири дні по тому, 8 січня, Ether продемонстрував ще одне значне збільшення вартості, досягнувши $ 1,266 у всіх глобальних біржах, таких як Binance і Bittrex.

За даними Etherscan, мережа Ethereum щодня обробляє понад 1,2 мільйона транзакцій, розраховуючи більше платежів, ніж всі криптовалюти і блокчейн мережі на ринку, включаючи біткоін.

Мережа Ethereum повинна обробляти більше транзакцій, ніж інші блокчейн мережі, оскільки вона працює в якості базового протоколу для широкомасштабних децентралізованих додатків. Такі програми, як CryptoKitties і EtherDelta, у яких багато активних користувачів, які виконують по кілька транзакцій в день, викликають перевантаження мережі Ethereum.

Перевантаження мережі Ethereum, викликане зростаючою популярністю і активністю децентралізованих додатків, може бути вирішене за допомогою масштабування другого рівня і таких рішень, як Plasma, Sharding і Casper. Але, як зазначив один із співзасновників компанії Augur Joey Krug, недостатньо розробників, що працюють над основним протоколом Ethereum, і тому співзасновник Ethereum Віталік Бутерін заявив, що повне масштабування Ethereum може зайняти від двох до п’яти років.

Bittrex призупиняє реєстрацію нових користувачів

З ростом цін на криптовалюти попит досяг того рівня, коли криптовалютні обміни повністю перевантажені. Цей масовий приплив користувачів привів до серйозних проблем інфраструктури, що призвело до тимчасового закриття їх реєстраційних порталів.

Якщо витрати на газ ростуть через перевантаженість мережі Ethereum, стає більш неефективним і складним для децентралізованих додатків працювати безперебійно і обробляти мільйони запитів протягом короткого періоду часу. З цієї конкретної причини Bittrex також відключив створення нових адрес Ether і активів.

Інші великі криптовалютні біржі, такі як Binance і Bithumb,  не відключали Ether депозити і створення нових депозитних адрес. З огляду на велику кількість непідтверджених транзакцій в мережі Ethereum, цілком ймовірно, що Bittrex відключив реєстрацію нових адрес депозитів на відносно тривалий період часу.

Крім того, вартість відправки Ether з однієї адреси на іншу підвищилася до $ 1. У той час як поточний тариф за транзакцію Ether може знизитися в короткостроковій перспективі, до тих пір користувачі на біржах і децентралізованих додатках будуть боротися.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *