Monday , 18 February 2019

Ethereum Classic заявляє про успішну реалізацію форку мережі

Ethereum Classic оголосив про успішне усунення «бомби складності», яка була знайдена в мережевому коді, що був налаштований на зменшення рентабельності майнінгу.

Розроблений для збільшення складності майнінгу блокчейна з плином часу, код був ознакою вихідної кодової бази ethereum (яка пізніше була розділена на ethereum classic і ethereum) в 2016 році. Успішне оновлення мережі відбулося на етапі 5,900,000 відповідно до наявних мережевих даних і заяв від розробників, які беруть участь в проекті.

Незважаючи на те, що складно визначити точний відсоток по відношенню до того, скільки вузлів оновило своє програмне забезпечення (через відсутність доступних інструментів), розробники, які беруть участь в проекті, сказали, що більшість вузлів і майнінг пулів повідомили про оновлення свого програмного забезпечення задовго до форку.

Відразу після апгрейда не було зафіксовано ніяких ознак негативних наслідків, чи будь-яких помилок. Очікується, що оновлення скоротить час, необхідний для створення блоку, і ще більше віддалить, як технічно, так і ідеологічно блокчейни Еthereum і Ethereum Classic.

Незважаючи на те, що спільнота ethereum як і раніше прихильна до переходу на консенсусну систему proof-of-stake, співтовариство ethereum classic вирішило продовжувати використання proof-of-work, оскільки його члени стверджують, що такий спосіб досягнення консенсусу ефективніше протистоїть централізації.

Зокрема, прихильники цього підходу стверджують, що алгоритм Proof-of-work вимагає, щоб майнери постійно інвестували в обладнання і, отже, в блокчейн.

Розгляд можливості форку почався ще в 2016 році, і через докладне обговорення оновлення не повинно було бути спірним або складним.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *