Monday , 24 June 2019

Ethereum Classic протестує код для поновлення «Atlantis» в цьому місяці

Розробники Ethereum classic прискорюють плани по тестуванню пропонованого поновлення для блокчейн мережі.

Планувалося, що оновлення всієї системи, яке отримало назву «Atlantis», відбудеться пізніше цього літа. Згідно з інформацією, отриманою від розробників, зацікавлені сторони екосистеми висловили бажання побачити прискорення процесу. І замість того, щоб фіксувати дату активації в основний мережі більш ніж за два місяці, було вирішено, що активація тестової мережі Atlantis може статися вже з четверга 19 червня, а не на початку серпня.

В оновленні Atlantis внесені зміни в мережу ethereum classic, які були офіційно представлені в оригінальній мережі ethereum в 2017 році. Мета полягає в тому, щоб поліпшити взаємодію між двома блокчейнами, щоб спростити міграцію децентралізованих додатків (dapps) з одного блокчейна в інший.

Тепер, з помірно прискореним графіком активації тестової мережі, деякі учасники екосистеми сподіваються побачити впровадження Atlantis в основній мережі вже в серпні.

Створений в 2016 році, ethereum classic з’явився в результаті форку мережі ethereum після сумнозвісного краху DAO, механізму фінансування на основі смарт-контрактів, який зазнав невдачі через помилки коду. ETC виник на тлі розбіжностей з приводу планів хардфорка мережі для ефективного подолання наслідків шкоди, викликаної відмовою DAO, і продовжив роботу з первісним ланцюжком.

Проте, ще минулого тижня, у розробників були розбіжності з приводу деяких компонентів Atlantis.

А саме, були висловлені побоювання з приводу ефективності створення фіксованого обмеження розміру коду смарт-контракту на блокчейні з урахуванням обернено несумісної зміни – гарантуючої хард-форк – на відміну від обернено сумісної зміни, яка не вимагає обов’язкового оновлення.

Рішення з приводу цієї розбіжності поки не прийнято. Проте, розробники погодилися під час п’ятничної зустрічі, що 13 червня буде проведена ще вона зустріч для подальшого обговорення змісту і графіка оновлення.

Як розповів CoinDesk розробник soc1c:

«Я не можу прогнозувати майбутнє. На даний момент ми домовилися провести форк в тестовій мережі з усіма компонентами, включеними в Atlantis. Також ми залишаємо за собою право змінювати специфікацію і дату поновлення основної мережі».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *