Friday , 22 March 2019

Ethereum Foundation оголошує переможців конкурсу грантів

Проект Ethereum спрямований на підтримку корисних додатків і смарт-контрактів на блокчейні Ethereum, а мета Ethereum Foundation – надати розробникам найкращі в своєму класі R & D, досвід і освіту.

Згідно з оголошенням, зробленому в середу, Ethereum Foundation оголосив перші гранти на підтримку dapps і смарт-контрактів на блокчейні Ethereum. В цілому 13 проектів отримають фінансування для роботи в сферах масштабування, безпеки, розробки, призначеного для користувача інтерфейсу і інших аспектів блокчейна Ethereum.

Згідно оголошенню, гранти повинні допомогти спільноті в розробці розподілених додатків (Dapps) і смарт-контрактів. Крім того, представники Ethereum Foundation особливо звертають увагу на той факт, що всі проекти працюють в різних сферах. «Сподіваємося, ці гранти продемонструють спільноті, що ми дійсно бачимо відсутні елементи в екосистемі, які потребують підтримки.»

Фонд планує активізувати свої зусилля по підтримці спільноти, щоб зробити Ethereum масштабованим, оптимізованим і безпечним. Хоча грантова програма була оголошена в якості програми, орієнтованої строго на масштабованість, два місяці тому фонд вирішив розширити підтримку проектів, що також стосуються оптимізації та безпеки.

Команди, які отримали грант, крім фінансування отримують технічні консультації, можливість підключення до більшої кількості користувачів і платформу для спільної роботи.

Необхідність фінансування

Проекти масштабування, оптимізації та безпеки не мають продажів ICO або токенів, а просто зосереджені на створенні корисних продуктів і досвіду.

Масштабованість може приймати форму розгортання sharding, plasma або каналів стану. Вона також може приймати форму оптимізації geth / parity або створення альтернативних клієнтів.

Оптимізація приймає форму поліпшення досвіду розробника або експериментування з новими dapps, які пропонують корисність кінцевому користувачеві. Поліпшення досвіду розробників може включати в себе статичні аналізатори, рамки розробки, мобільні SKD, документацію або розробку Solidity / Vyper.

Безпека може приймати форму аудиту існуючих контрактів для створення інструментів для усунення схильних до помилок програмних шаблонів, для розробки альтернативних мов другого рівня, що фокусуються на безпеці.

Новий фокус: дизайн

Фонд також починає залучати співтовариство розробників для вирішення проблем з продуктом і UX-дизайном. Області, які потребують поліпшення для основного впровадження, включають в себе управління ключами, платежі Ethereum, UX та онбордінг. Фонд планує фінансувати проектні дослідження і наймати дизайнерів для спілкування з командами.

Варто відзначити, що кошти отримають не тільки проекти, що працюють виключно в головній мережі. У Ethereum Foundation відзначили, що деякі з грантів дісталися «хактернам», які запропонували корисні сторонні розробки.

Проте найбільші гранти виділені на дослідження в області масштабування. Наприклад, L4 Research отримала $ 1,5 млн. на роботу з каналами станів, а Prysmatic Labs удостоїлася $ 100 000 на продовження діяльності в області шардінга (сегментування даних).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *