Friday , 22 March 2019

Ethereum Foundation представляє дві програми субсидування для підтримки досліджень з масштабування

Творець Ethereum Віталік Бутерін описав в блозі у вівторок, як мережа починає досягати 1 мільйона транзакцій в день. На його думку, масштабування мережі – це «єдина важлива ключова технічна задача», над якою організатори повинні працювати, перш ніж будуть застосовані широкомасштабні програми.

Таким чином, запускаються програми субсидування, спрямовані на стимулювання розробників до реалізації двох пропонованих рішень для масштабування: протоколів sharding і layer-two, які будуть побудовані поверх блоку.

Sharding – це процес, який вимагає тільки декількох вузлів блокчейна для перевірки транзакції, замість кожного вузла. В даний час розробники ether закінчують специфікації для свого протоколу sharding і шукають команди для створення реалізацій і запуску їх на тестовій мережі ethereum.

З іншого боку, протоколи другого рівня використовують інший підхід – вони беруть транзакції з основного блокчейна ethereum. Мережа дозволить транзакціям переміщатися в і з блокчейна для обробки, але не буде використовуватися для фактичної обробки транзакцій.

Згідно з повідомленням в блозі, субсидії для кожної програми будуть варіюватися від $ 50 000 до $ 1 млн. і призначені для покриття витрат на розробку. Для обох рішень успішні команди також будуть грати роль в реалізації протоколів на основній мережі ethereum в якості наступного етапу.

На додаток до дослідження, яке розробники ethereum виконують, фонд шукає третіх сторін для вивчення проблем масштабування.

У своєму пості Бутерін писав:

«Незалежні команди розробників, компаній і університетів, а також академічних груп можуть подати заявки, ми визнаємо, що різні типи заявників можуть зажадати різні формати і процеси, і ми готові бути гнучкими, щоб задовольнити потреби окремих команд».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *