Wednesday , 27 March 2019

Facebook заборонили рекламу Bitcoin і ICO

Facebook активно протидіє рекламним практикам, що вводять в оману і діють обманним шляхом, а ICO, криптовалюти і бінарні опціони знаходяться у верхній частині списку. У блозі Facebook Rob Leathern повідомив про те, що гігант соціальних мереж, вводить нову політику, яка забороняє рекламу, яка «просуває фінансові продукти і послуги, часто пов’язані з оманливими об’явами».

Оскільки не існує чіткої нормативної бази для ICO, Facebook просто намагається захистити своїх користувачів, яких станом на 2 кв. 2017 року було 2,7 мільярда, від зловмисників, які намагаються просунути свої шахрайства на сайті. На даний момент політика компанії- це широкомасштабний підхід, але, схоже, головною метою є оголошення, які дають нереалістичні обіцянки, тому експертна рада від ветеранів блокчейна – не вкладати більше, ніж ви можете дозволити собі втратити в будь-який цифровий валюті.

Також вказуються «багато компаній», що рекламують ICO, криптовалюти і бінарні опціони, які не діють з кращих спонукань.

«Ця політика навмисно широкомасштабна, ми працюємо над тим, щоб ефективніше виявляти оманливі і вводячі в оману рекламні практики. Нові правила будуть поширюватися на наших платформах, включаючи Facebook, Audience Network і Instagram. Ми переглянемо цю політику і її застосування в міру поліпшення загальної ситуації ». – Facebook

Неясно, чи послідують Twitter або інші сайти соціальних мереж аналогічним рекомендаціям по відношенню до реклами.

Причини рішення

Через відсутність чіткого регулювання для майбутніх ICO, Facebook прийняв рішення про необхідність вжиття заходів. Тим часом, вони перегукуються з побоюваннями, висловленими ветеранами блокчейна.

Wences Casares, глава стартапу біткоін гаманця Xapo, нещодавно нагадав інвесторам, що не варто вкладати в ICO більше, ніж вони можуть дозволити собі втратити, що підтримує заборону Facebook на рекламу, закликаючу людей перенаправити свої пенсійні заощадження в продажі токенів. Засновники Ethereum і Ripple так само озвучили попередження інвесторам про можливих шахраїв, які циркулюють в криптовалютній індустрії.

Ще один тип оголошень, на який націлений Facebook, – це той, який обіцяє відсутність ризику. Прикладом може послужити Bitconnect, який гарантував фіксований дохід і з тих пір отримав позов другого класу, який висуває звинувачення в організації інвестиційної афери.

Рекламна політика Facebook відома як дещо метушлива. Список заборон на сьогоднішній день досить обширний. ICO і криптовалютні проекти – навіть ті, які діють без обману – тепер можуть бути додані в цей список. Існує думка, що якщо продукт дійсно інноваційний і гідний інвестицій, існує безліч способів створити шум і сформувати активне співтовариство, не вдаючись до Facebook.

Заборона Facebook на рекламу ICO і криптовалют виходить з попередження, випущеного керівниками SEC і CFTC Jay Clayton і Christopher Giancarlo, відповідно, для криптовалютної індустрії. Вони попередили учасників галузі, які використовують «обмежене» юрисдикційне охоплення регуляторами, рекламуючи привабливу особливість, за допомогою якої можна інвестувати в цифрові монети. Тим часом, SEC звинуватила децентралізований AriseBank в шахрайстві, припинивши ICO компанії в процесі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *