Friday , 19 April 2019

Facebook може випустити власну криптовалюту: звіт

Гігант Facebook вивчає переваги випуску власної криптовалюти, повідомляє фінансовий оглядач Cheddar.

Посилаючись на анонімні джерела, залучені в це питання, старший репортер Алекс Хіт сказав, що Facebook проводить серйозні, високорівневі дискусії про те, щоб звернути увагу на свої дослідження блокчейну щоб випустити свою власну криптовалюту. Зауважимо, що капіталізація соц. мережі сьогодні становить 533 мільярди доларів США – це на 140 мільярдів доларів більше, ніж поточна капіталізація ринку криптовалют.

Хіт сказав:

«Джерела повідомляють, що Facebook дійсно зацікавлений в створенні свого власного цифрового токена, що дозволило б більш ніж двом мільярдам користувачів спростити транзакції, виключивши державні валюти. Facebook також шукає інші способи, якими можна було б скористатися технологією blockchain … »

Додаткові функції технології можуть налагодити перевірку справжності акаунтів і забезпечити внутрішню інфраструктуру, особливо в управлінні даними про клієнтів.

Минулого тижня Facebook вже оголосив, що була створена команда для дослідження технології blockchain. Цю команду очолює виконавчий директор Facebook Девід Маркус, який також є членом ради директорів Coinbase.

Маркус, який раніше займав посаду президента PayPal, є відкритим прихильником криптовалют, і його досвід роботи в цифрових платежах робить його ідеальним вибором для спостереження за потенційним вторгненням Facebook в цей простір.

Facebook не буде єдиною соціальною мережею з власною криптовалютою. Telegram повідомив, що вони залучили 1,7 млрд. дол. США на пре-ICO для запуску “блокчейну третього покоління”.

Facebook, сказав Хіт, в даний час не планує проводити ICO, так як компанія вже має мільярди доларів на своєму балансі і тому, що продаж токена може мати негативні наслідки для вже побитої репутації фірми. Замість цього фірма може роздавати монети своїм користувачам або винагороджувати їх будь-яким іншим способом.

Check Also

Індикатор ціни біткоїну став бичачим вперше з початку 2018 року

Двотижнева гістограма конвергенції ковзної середньої (MACD) біткоїну вперше з початку лютого 2018 року стала позитивною, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *