Monday , 24 June 2019

Facebook реєструє нову фінтех компанію

Згідно реєстрації в Женевському комерційному реєстрі, 2 травня компанія Facebook Global Holdings II LLC зареєструвала нову фінтех компанію, Libra Networks. За офіційною заявкою фірма надає:

«… послуги в області фінансів і технологій, а також розробку і виробництво програмного забезпечення і відповідної інфраструктури, зокрема, в зв’язку з інвестиційною діяльністю, управлінням платежами, фінансуванням, управлінням ідентифікацією, аналізом даних, великими об’ємами даними, блокчейн і інші технології» .

У червні Facebook зареєстрував товарний знак «Libra» в Бюро по патентах і товарних знаках США, яке, як повідомляється, було частиною його секретного внутрішнього криптопроекта. Facebook також найняв двох експертів щодо відповідності криптовалютному регулюванню, які раніше працювали у великому крипто-обміні Coinbase.

Анонімні джерела стверджують, що Facebook може випустити нативний стейблкоін в третьому кварталі 2019 року.

На недавній крипто-конференції Consensus 2019 генеральний директор Polychain Capital Олаф Карлсон-Ві зазначив, що, на його думку, стабільна монета повинна бути побудована на публічній інфраструктурі з відкритим вихідним кодом. Карлсон-Ві вважає, що це було б в інтересах компанії, враховуючи недавні суперечки навколо платформи соціальних мереж:

«З огляду на всі проблеми, з якими Facebook стикався з політикою їх платформи, я думаю, що стратегічним кроком для Facebook було б насправді створення громадської інфраструктури. І ця громадська інфраструктура може бути включена в усі платформи Facebook, які, звичайно, є власністю. І саме ця громадська інфраструктура принесе їм найбільший успіх».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *