Friday , 19 April 2019

Facebook скасовує заборону на рекламу криптовалют

Директор з управління продуктом Facebook Роб Лізерн опублікував поновлення у вівторок щодо «політики заборонених фінансових продуктів і послуг компанії».

У січні Facebook оголосила про політику «заборони реклами, яка просуває фінансові продукти і послуги, які часто пов’язані з такими, що вводять в оману або шахрайськими рекламними практиками, такими як бінарні опціони, початкові пропозиції монет і криптовалюти», – пояснив Лізерн. «Ця політика навмисно масштабна, щоб в майбутньому компанія могла краще виявити вводячі в оману рекламні практики. Ми переглянемо цю політику в міру поліпшення наших сигналів ».

Посилаючись на те, що компанія вивчала кращий спосіб доопрацювати цю політику в останні кілька місяців, «щоб дозволити деякі рекламні оголошення», він уточнив:

«Починаючи з 26 червня ми будемо оновлювати нашу політику, щоб дозволити рекламні оголошення, які просувають криптовалюти і пов’язаний контент з попередньо схваленими рекламодавцями. Але ми як і раніше забороняємо рекламу бінарних опціонів і ICO ».

Які оголошення дозволені?

Лізерн уточнив, що є деякі обмеження, тому не всі оголошення будуть дозволені. «Ми прислухаємося до відгуків, подивимося, наскільки добре ця політика працює і продовжимо вивчення цієї технології, щоб в разі необхідності ми могли її переглядати з плином часу», – писав він, додавши:

«Рекламодавці, які бажають запустити рекламу для криптовалютних продуктів і сервісів, повинні подати заявку, щоб допомогти нам оцінити їх право на участь в конкурсі, включаючи будь-які отримані ними ліцензії, незалежно від того, чи продаються вони на публічній фондовій біржі та інші відповідні суспільні відомості про їхній бізнес».

Форма заявки, яку названо «Cryptocurrency Products and Services Onboarding Request», складається з шести питань.

Перше питання прямо запитує: «Чому ви подаєте заявку?». Заявник може вибрати один з трьох варіантів або надати свої власні причини. Перший варіант – «Криптовалютні послуги і продукти». Другий варіант – «Знання про криптовалюти», а третій варіант – «Новини індустрії криптовалютних систем». Однак компанія повторила: «Нагадаємо, що початкові пропозиції монет (ICO) заборонені відповідно до нашої Політики заборонених фінансових продуктів і послуг».

Друге питання запитує, чи має заявник ідентифікатор облікового запису Facebook. Ті, хто цього не робить, повинні створити обліковий запис. Третій запитує про домен веб-сайту заявника та бізнес-реквізити, такі як будь-які ліцензії або нормативні сертифікати, якими володіє бізнес, і якщо бізнес є публічною компанією, зареєстрованою на фондовій біржі.

Четвертий запитує ділову інформацію, включаючи адресу. П’яте питання вимагає короткого опису продуктів або послуг, або іншого пов’язаного з криптовалютами контенту, який сайт має намір просувати, в той час як останній крок вимагає, щоб заявник погодився з додаванням «Facebook Cryptocurrency Ads Addendum».

Крім того, форма просить заявника оголосити свій домен, який використовується в рекламній кампанії, пов’язаної з криптовалютами:

«Ви повинні підтвердити свій домен (и), пов’язані з цим додатком … ми залишаємо за собою право відмовити будь-якій заяві або відкликати право на участь в будь-який час без попереднього повідомлення. Право на участь може бути обумовлено такими умовами і обмеженнями, рішення за якими може приймати Facebook ».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *