Wednesday , 27 March 2019

Founders Fund Пітера Тіля вкладає мільйони в Bitcoin

Founders Fund, венчурний фонд Пітера Тіля, інвестував мільйони доларів в біткоін (BTC), повідомляє The Wall Street Journal (WSJ) з посиланням на джерела, «знайомі з цим питанням».

Початкові інвестиції фірми в біткоін склали від $ 15 до $ 20 мільйонів, але вартість цих інвестицій тепер становить сотні мільйонів через річне ралі біткоіна в 2017 році. Джерело не повідомило, чи продав фонд частину зі своїх біткоінів чи продовжує утримувати весь баланс.

Як повідомляється, раніше фірма попереджала інвесторів про високий ризик інвестування, в той же час була підкреслена можливість високого доходу, що було особливо привабливо через надмірну оцінку в технологічному секторі.

«Представники фонду говорили клієнтам, що вливання грошей в технологічні компанії вивело їх вартість на історичні висоти, що робить ставки на стартапи ризикованим підприємством. У той же час біткоін може в найближчі роки зрости в рази », – згідно зі словами джерела.

Крім прямих інвестицій в біткоін, фонд також придбав частки в двох криптовалютних хедж-фондах, MetaStable Capital і Polychain Capital.

Реакція ринку

Оскільки WSJ повідомила про BTC інвестиції Founders Fund, ціна провідної криптовалюти збільшилася, і в останні кілька годин вона виросла майже на 14 відсотків і досягла піку в $ 15 444 за монету.

Підвищення цін сьогодні слідує за недавньої волатильністю, після того, як в грудні монета досягла рекордного рівня більш ніж $ 20 000, а потім впала до $ 11 833 22 грудня. Сьогодні домінування BTC досягло нового рекордного мінімуму 34,97 відсотка, що відображає підвищений інтерес ринку до альткоінів.

Інші відомі основні інвестори, також роблять ставку на Bitcoin, включаючи Білла Міллера, який повідомив репортерам в середині грудня, що 50 відсотків коштів його хедж-фонду було інвестовано в провідну криптовалюту.

Запуск ф’ючерсів на Bitcoin минулого місяця на двох великих американських біржах також призвів до появи на криптовалютном ринку більш великих інвесторів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *