Sunday , 26 May 2019

Основа для ідентифікації: частина 1

Identity

Ден Еліцер є членом IDEO coLAB, спільної платформи для виявлення  потенціалу нових технологій, із завзятістю сфокусований на blockchain, цифровій ідентифікації і Інтернеті речей.

У цьому огляді, Elitzer конкретизує основу для того, як цифрова система ідентифікації повинна функціонувати на основі роботи, що виконується командою IDEO coLAB.

Як ви визначаєте себе? Чи є це ваше ім’я? Ваша електронна адреса? Номер телефону? Водійські права? Facebook рахунок?

Влітку минулого року, IDEO coLAB об’єднав 25 студентів з провідних університетів районі Бостона – в тому числі Гарвард, MIT, Тафтс і RISD – для розробки венчурних прототипів досліджує майбутнє довіри, транзакції і репутацію.

  • Коли ви поширюєте цифрові маркери, що представляють права голосу для громадських проектів, як ви переконаєтеся, що є реальна людина за кожним голосом для рахунку?
  • Як може університет видавати цифрові дипломи, що випускники можуть довести, що вони є справжніми і належать їм?
  • У разі виникнення надзвичайної ситуації, чи є спосіб, щоб автоматично надати лікарям доступ до вашої відповідної медичної історії, зберігаючи при цьому його безпеку і конфіденційність в інший час?

Ймовірно, ви можете подумати про деякі досить прості відповіді на ці запитання. Але коли ви дійдете до їх реалізації, ви швидко виявите, що рішення або робить шахрайство тривіальним або вводить рівень співпраці, який виявиться неприйнятним для користувачів.

Наше дослідження цифрової ідентичності тривали до осені, а в жовтні IDEO coLAB і Ініціатива MIT Digital валюти спільно організували семінар. Студенти і фахівці спільно досліджували, як blockchain технологія може відігравати певну роль у вирішенні проблем, пов’язаних з використанням особистих даних, у сфері фінансових послуг і галузей охорони здоров’я.

Щоб допомогти обговоренню на семінарі, ми розробили схеми основних функцій системи ідентифікації. В ході паралельного проекту команда IDEO coLAB зробила кілька ітерацій:

Реєстрація в системі

В будь-якому випадку, не залежно від того, чи це соціальна служба, податкова, чи  Google, що дозволяє вам вибрати адресу електронної пошти, потрібно створити нові сутності і призначити ідентифікатори.

image001

Зберігання

Ідентифікаційні дані необхідно десь зберігати. Зазвичай це приватна база даних з керуванням адміністратора, але технології, такі як ОПЗ і Blockstack є прикладами нових моделей для зберігання та вилучення даних.Identity data needs to be kept in a secure manner.

image002

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *