Monday , 22 April 2019

Gates Foundation, Ripple і Coil співпрацюватимуть над фінансовою ініціативою

Фонд Bill & Melinda Gates Foundation буде співпрацювати з каліфорнійськоюї блокчейн компанією Coil, з метою розширення фінансової доступу для не охоплених банкінгом громад.

Спочатку оголошена головним технологом і заступником директора Bill & Melinda Gates Foundation Міллером Абелем, розробка була пізніше підтверджена блокчейн стартапом, який був заснований колишнім головним технічним фахівцем Ripple, Стефаном Томасом.

«Пишаємося тим, що ми працюємо над https://t.co/tbV0COdx3T за допомогою @gatesfoundation. Такі технології, як @Interledger і #micropayments, призначені не тільки для медіа. Вони також збільшують #financialaccess, і ми хочемо внести свій вклад. https://t.co/LUjJo57OgY ». – Coil (@Coil) 18 жовтня 2018 р

Крім впровадження Interledger Protocol Ripple, будуть вивчені способи використання програмного забезпечення для платежів з відкритим вихідним кодом MojaLoop для забезпечення систем виплат, орієнтованих на бідних. Gates Foundation надав фінансування, яке буде використано для розвитку MojaLoop. Крім Ripple, інші фірми, які займалися розробкою платіжної системи для бідних верств населення, включали Crosslake Technologies, Software Group, ModusBox і Dwolla.

Проблема взаємодії

Під час випуску рік тому, програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом MojaLoop було сприйнято як відповідь на збільшення фінансової інтеграції, оскільки воно вирішило проблему сумісності, яка була визначена як основна перешкода щодо розширення доступу до основних фінансових послуг:

«Взаємодія цифрових платежів була найскладнішою перешкодою для змін у галузі фінансових послуг. З Mojaloop наші технологічні партнери нарешті досягли рішення, яке може застосовуватися до будь-якої послуги, і ми запрошуємо банки і індустрію платежів досліджувати і тестувати цей інструмент ».

У той же час Gates Foundation, використовуючи статистику, отриману від Світового банку, зазначив, що близько двох мільярдів людей в країнах, що розвиваються, не мають доступу до банківських рахунків і тому не можуть користуватися безпекою і пільгами, наданими основними фінансовими послугами.

Технологія на користь

Крім цього співробітництва з Bill & Melinda Gates Foundation, Ripple також оголосив про декілька власних благодійних ініціатив в недавньому минулому. Наприклад, в кінці минулого місяця фінтех компанія запустила програму соціального впливу, відому як «Ripple for Good», яка на той час вже отримала підтримку від донорів, що перевищуює $ 100 мільйонів.

Програма Ripple for Good буде зосереджена на небанківських спільнотах і, отже, в основному буде фінансувати освітні проекти, спрямовані на збільшення фінансової інтеграції по всьому світу. Виконавчий голова і співзасновник Ripple Кріс Ларсен підкреслив важливість розробки продуктів, які мають реальні випадки використання:

«Ми повинні зосередитися на створенні речей, які вирішують реальні проблеми. Якщо ми зосередимо блокчейн рух на цьому, понад два мільярди осіб з числа малозабезпечених зможуть стати повноцінними економічними громадянами ».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *