Wednesday , 20 June 2018

GDAX запустить можливість виведення Bitcoin Cash до 2018 року

Криптовалютна біржа, під керівництвом Coinbase, GDAX, оголосила, що планує запустити можливість виведення Bitcoin Cash (BCC або BCH) в кінці цього року.

Генеральний директор GDAX Адам Уайт в блозі повідомив, що, після того, як спочатку біржа не підтримувала цифровий актив, який живиться суперечливим форком блокчейна Bitcoin, обміном були «розглянуті всі відповідні питання», і було прийнято рішення додати підтримку.

Bitcoin Cash був створений на цьому тижні, в результаті розколу основного ланцюга біткоін. Прихильники Bitcoin Cash перейшли на нове, несумісне програмне забезпечення, яке змінило правила мережі, створивши два різні ланцюги транзакцій.

Хоча і не було оголошено про точну дату запуску, Уайт сказав, що GDAX планує інтегрувати Bitcoin Cash станом на 1 січня 2018 року, хоча і попередив, що це станеться тільки «якщо ніяких додаткових ризиків не виникне за цей час».

Він продовжував писати:

«Після запуску підтримки, клієнти зможуть виводити bitcoin cash з GDAX. Ми пізніше визначимо, чи будемо ми підтримувати торгівлю bitcoin cash. У той же час всі клієнтські bitcoin cash будуть збережені на GDAX ».

Оголошення слідує за тим, як деякі клієнти погрожували Coinbase колективним позовом.
Компанія з самого початку не вважала безпечною підтримку Bitcoin Cash в перший же день після форку 1 серпня. Саме з цієї причини користувачам, які хотіли отримати швидкий доступ до нового активу, рекомендувалося вивести свої кошти на інші гаманці або біржі.

Незабаром Coinbase змінила свою позицію щодо підтримки Bitcoin Cash, повідомивши, що все-таки додасть підтримку токена і дозволить користувачам отримати належні їм монети.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *