Sunday , 22 July 2018

GDAX планує зупинити виведення біткоїнов, якщо активізується UASF

Криптовалютна біржа GDAX повідомила про свої плани в разі виникнення непередбачених обставин при активізації суперечливої пропозиції щодо масштабування Bitcoin.

BIP 148, який запускає так звану активізовану користувачем м’яку вилку, або UASF, з метою активації масштабованого рішення SegWidget (SegWit), продовжує просувати свою пропозицію, незважаючи на популярність іншого масштабуючого рішення, Segwit2x, який поєднує активацію SegWit з збільшенням розміру транзакційних блоків мережі через три місяця. Перший дедлайн по UASF більшістю майнерів було проігноровано, внаслідок чого вирогідність хардорку декілька виросла, пише Bitcoin Magazine.

Однак, якщо SegWit2x не отримає достатньої підтримки до 1 серпня, а BIP 148 закріпиться без достатньої підтримки екосистеми Bitcoin у своєму конкретному ланцюжку транзакцій, Bitcoin може розділятися на два конкуруючих ланцюга.

Ця перспектива сприяла рішенню GDAX, яка управляється стартапом Coinbase, оголосити, що в разі здійснення UASF, вони тимчасово зупинять операції внесення і зняття біткоїнів і будуть вживати подальші дії.

Генеральний менеджер GDAX Адам Уайт написав, що біржа може прийняти заходи в тому випадку, якщо один з ланцюгів стане сильнішим, або два ланцюги будуть співіснувати як окремі ланцюжки, пояснюючи:

«В будь-якому випадку ми будемо впроваджувати гарантії забезпечення безпеки наших клієнтів. Наприклад, ми тимчасово зупинимо внесення і виведення біткоїнів на GDAX, а також призупиняємо торгівлю биткоїнами. Це рішення буде ґрунтуватися на наших оцінках технічних ризиків, які створюються вилкою, таких як повторні атаки та інші фактори, які можуть створювати нестабільність мережі».

Раніше Coinbase підписала угоду, заключену в травні між стартапами та майнерами, що призвело до розробки пропозицій Segwit2x.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *