Sunday , 26 May 2019

Gemini виходить на ринок Гонконгу та Сінгапуру

gemini1-890x395

Gemini, регульована Bitcoin біржа заснована близнюками Уінклвосс, офіційно розширює свої послуги в Гонконгу та Сінгапурі.

Зареєстровані користувачі, які базуються в Гонконгу та Сінгапурі вже можуть почати обмін USD з Bitcoin і Ethereum за допомогою передового цифровоого обміну Gemini.

Хоча торгова платформа Gemini в обох країнах підтримує тільки долари США на даний момент, Кемерон оголосив, що компанія працює над додаванням HKD і SGD, оскільки вона продовжує розширювати додаткові області в Сінгапурі та Гонконгу.

Запуск щоденних Bitcoin аукціонів

21 вересня, Gemini представила перший в галузі щоденний Bitcoin аукціон, щоб забезпечити більш високу ліквідність, прозорість і простоту для трейдерів високого профілю.

Аукціон, який ініціюється за встановленим графіком на щоденній основі, дозволяє трейдерам купувати великі обсяги Bitcoins з більш низькими ставками зборів і миттєвим врегулюванням. По суті, щодня Bitcoin аукціон Gemini є цифровою альтернативою позабіржової торгівлі.

Камерон Уінклвосс оголосив, що щоденні аукціони, будуть запущені в Сінгапурі і Китаї як частина торгової платформи Gemini.

Конкуренція з великими Bitcoin біржами

Запуск Gemini також забезпечує конкуренцію між Bitcoin біржами в Гонконгу та Сінгапурі, в яких домінують великі торгові платформи, такі як Bitfinex. Користувачі в обох регіонах виграють від більш широкого спектру послуг і різних торгових майданчиків Bitcoin.

З огляду на різницю в баченні Gemini і інших обмінів на азіатському ринку, користувачі матимуть можливість вибирати найбільш вигідні Bitcoin обміни і торгові майданчики, які найкращим чином відповідають їх інтересам і рівню торгів.

One comment

  1. Surnsiripg to think of something like that

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *