Friday , 19 April 2019

Gemini додадуть Bitcoin і Ether Block Trading

Як було оголошено в понеділок, Gemini, криптовалютна біржа, заснована близнюками Уінклевосс, додала нову функцію, яка зменшить вплив великих замовлень на покупку і продаж на ціну біткоіна.

Gemini Block Trading, який дозволить криптовалютним «китам» здійснювати операції великого обсягу, які не будуть відображатися в книзі замовлення обміну доти, поки вони не будуть виконані, буде запущений в 9:30 ранку за східним часом в четвер, пояснив Gemini в повідомленні в блозі. Для блок-угод існує мінімальний поріг 10 біткоінів або 100 ether, що виключає використання цієї функції дрібними трейдерами.

Gemini позиціонує запуск блок-торгівлі, як спосіб створення «додаткового механізму для джерела ліквідності при торгівлі великими розмірами».

Блок-торгівля дозволяє великим трейдерам, таким як хедж-фонди, купувати або продавати великі обсяги без значного миттєвого впливу на ціну. Альтернативою є розміщення позабіржових угод, які відбуваються за межами бірж, або поділ угод на більш дрібні частини, щоб мінімізувати вплив на попит і пропозицію.

Учасники ринку – які розміщують замовлення – вказують, чи є торгівля покупкою або продажем; мінімальну кількість; і межу ціни. Ця інформація, яка називається показником інтересу, транслюється всім учасникам ринку одночасно.

«Відповідно до нашої прихильності справедливому, прозорому і регульованому ринку, блок-замовлення будуть транслюватися в електронному вигляді учасникам ринку одночасно, забезпечуючи найкраще виконання і розкриття ціни для тих, хто бере участь в програмі», – пояснив у своєму блозі обмін.

Транзакції, виконані з використанням торгової блок-платформи, будуть опубліковані з 10-хвилинною затримкою, гарантуючи, що всі учасники ринку отримають доступ до інформації про ціни і ліквідність, в той же час, знижуючи схильність даних до каскадного впливу на ціну біткоіна (або ціну Ethereum, оскільки Gemini підтримують обидві монети).

В останні місяці ринок змушений був витримати принаймні три великих розпродажі, які продемонстрували необхідність цих торгових послуг.

Перша відбулася, коли довіренний керуючий нині неіснуючої криптовалютної біржі Mt. Gox, продав Bitcoin і Bitcoin Cash на суму понад $ 400 мільйонів для погашення зобов’язань JPY збанкрутілої компанії.

Аналогічним чином, хоча в набагато більш широких масштабах платники податків в США та інших регіонах відкликали цілих $ 25 млрд., щоб покрити приріст капіталу, нарахований протягом 2017 фінансового року.

Нарешті, Fortress Investment Group оголосила про продаж біткоінів вартістю близько $ 200 мільйонів.

У той час як остання продаж, швидше за все, була виконана через позабіржову торговельну платформу (OTC), подібну до тієї, що запускає Gemini, дві інші відбулися в книгах замовлень.

Том Лі, засновник стратегічної фірми Fundstrat, оцінив в недавній примітці для клієнтів, що кожен долар, конвертований з криптовалюти в фіат, має вплив в $ 25 на капіталізацію криптовалютного ринку.

З іншого боку, великі замовлення на покупку можуть стимулювати ралі, що, можливо, є однією з причин того, що інституційні покупці не наважуються більш агресивно торгувати криптовалютами.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *