Friday , 22 March 2019

Gemini запускає криптовалюту, підтримувану доларом США

Gemini, криптовалютна біржа, заснована Камероном і Тайлером Уінклвосс, оголосила про випуск Ethereum токена з прив’язкою до долара США, який має намір витіснити tether (USDT) в якості стейблкоіна вибору між біткоін торговцями.

Анонсований в понеділок, Gemini долар (GUSD) прагне стати тим, чим не є спірний токен tether, «надійним і регульованим цифровим представленням» долара США, яке може передаватися по блокчейну і продаватися на криптовалютних біржах, розташованих по всьому світу.

«На сьогоднішній день не існує надійного і регульованого цифрового представлення долара США, яке рухається у відкритій, децентралізованій манері, як криптовалюта», – йдеться у заяві Gemini. «Долар Gemini (символ тікера: GUSD) поєднує в собі кредитоспроможність і цінову стабільність долара США з технологією blockchain і нагляд регуляторами США, а саме Департаменту фінансових послуг штату Нью-Йорк (NYDFS)».

Згідно з робочим документом, Gemini GUSD структурований як токен ERC-20 на блокчейні Ethereum. Користувачі Gemini можуть придбати GUSD, вносячи USD в свої обмінні рахунки і потім конвертуючи їх в токени, які потім можуть бути відкликані на будь-яку адресу Ethereum. Точно так же користувачі можуть обмінювати GUSD на фізичні долари зі своїх рахунків Gemini.

Gemini приєднуються до ряду компаній, що випустили криптовалютні токени, нібито прив’язані до долара або інших валют. Найбільш широко використовуваним стабільним коіном є tether, чий однойменний емітент піддався критиці за непрозорі операції і тісний зв’язок з криптообміном Bitfinex.

Критики також стверджували, що USDT в повному обсязі підтримується доларом США, хоча дослідження, проведене американською юридичною фірмою в червні, показало, що, принаймні, в цей конкретний момент часу, у Tether було більш ніж достатньо доларів США на банківських рахунках в Пуерто- Ріко, щоб покрити USDT.

В даний час Tether є восьмою за величиною криптовалютою, обіг якої складає близько $ 2,8 мільярда. Тільки біткоін має більше щоденного обсягу торгів, ніж USDT, в зв’язку з тим, що токен служить проксі для USD на переважній більшості обмінів, які не можуть пропонувати торгівлю безпосередньо проти долара США.

Сайт Gemini надає додаткову інформацію про випуск токена. Крім того, Gemini залучили незалежну зареєстровану аудиторську фірму для публікації щомісячних звітів, що підтверджують, що токени повністю підтримуються доларами США, а також піддали франчайзингові контракти GUSD проведенню ретельного аудиту незалежною охоронною фірмою.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *