Monday , 22 April 2019

Goldman Sachs запустити торгову платформу для біткоїну

New York Times повідомляє, що Goldman Sachs, одна з найбільших фінансових установ в Сполучених Штатах, готується почати використовувати свої власні кошти для спонсорування різних інвестиційних контрактів, прив’язаних до ціни біткоіну, і сподівається в кінцевому підсумку продавати «фізичні біткоіни» безпосередньо.

З чуток, банк планує створити торгову систему з криптовалютами з грудня минулого року, але керівники і представники заявляли, що ці повідомлення були помилковими.

Проте, банк тепер підтвердив, що він почне пропонувати своїм клієнтам тип ф’ючерсного контракту, який називається незатребуваним форвардним (a non-deliverable forward), він буде пов’язаний з біткоін-активом. Цікаво, що в листопаді минулого року глава Goldman Sachs назвав біткоіни «машиною для шахрайства».

Рана Яред, виконавчий директор Goldman, повідомила виданню, що більшість людей, залучених в цю операцію, все ще скептично ставляться до криптовалют.

«Я б не назвала себе істинним віруючим, який прокидається, думаючи, що біткоін заволодіє світом», – сказала вона.

Проте, банк побачив достатній інтерес від хедж-фондів та інших інституціональних інвесторів і стане першим великим американським банком, який буде використовувати свої власні кошти для торгівлі криптовалютами або деривативами криптовалют.

Зрештою, банк сподівається отримати схвалення регулюючих органів Федерального резерву і державних органів, щоб почати торгувати реальними біткоінами, іронічно званими «фізичними біткоіни», що, безсумнівно, закріпить статус флагманської криптовалюти як основного фінансового активу.

«Це не новий ризик, який нам не зрозуміти», – сказала Яред про торгівлю біткоіни. «Це всього лише підвищена необхідність в тому, що нам потрібно бути в курсі».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *