Thursday , 25 April 2019

Goldman Sachs може запустити кастодіальні послуги для криптовалютних фондів та інституційних інвесторів

Один з найвідоміших інвестиційних банків у світі розглядає можливість запуску кастодіальних послуг для зберігання біткоін для інвестиційних фондів, які хочуть використовувати криптовалюти.

Посилаючись на кілька анонімних джерел, знайомих з цим питанням, Bloomberg повідомляє, що Goldman Sachs, другий за величиною інвестиційний банк, веде дискусії про те, щоб стати одним з перших основних фінансових інститутів для зберігання криптовалютних активів.

Ця послуга стане основною перевагою для криптовалютних фондів, але вона також може мати набагато більші наслідки, оскільки вона усуне серйозну перешкода, що заважає інституціональним інвесторам, додавати криптоактиви в свої портфелі.

Такі кастодіальні служби існують, але до сих пір вони в основному пропонувалися криптовалютними стартапами, такими як Coinbase, а не гігантами Уолл-стріт, з якими установи воліють працювати.

Проте, Goldman ще публічно не підтвердив, що він розглядає можливість запуску послуги.

«У відповідь на інтерес клієнтів до різних цифрових продуктів ми вивчаємо, як найкраще їх обслуговувати в цьому просторі», – йдеться в доповіді представника Goldman Sachs. «На даний момент ми не прийшли до висновку про масштаби нашої пропозиції цифрових активів».

Примітно, що такою ж була відповідь представників Goldman у відповідь на більш ранні повідомлення про те, що фірма запускає торгову платформу для біткоін ф’ючерсів. Ця відповідь продовжувала звучати навіть за кілька днів до того, як в кінцевому підсумку було оголошено про запрошення криптовалютного трейдера Джастіна Сміта в якості очолюючого підрозділ цифрових активів.

Уолл-стріт готується до Bitcoin

Звіт приходить всього через один робочий день після того, як Intercontinental Exchange (ICE) – власник і оператор Нью-Йоркської фондової біржі (NYSE) – оголосив про запуск нового дочірнього підрозділу під назвою Bakkt для розробки криптовалютних продуктів і послуг, а також підтримки дозрівання біткоіна як фінансового інструменту.

Після запуску в листопаді Bakkt запропонує фізично встановлений біткоін ф’ючерсний продукт, що означає, що покупці отримають фактичний BTC, коли одноденні контракти будуть погашені, а не готівку, як у випадку з ф’ючерсними контрактами на біткоін, доступними в даний час на CME і CBOE.

Оскільки продукт буде пропонувати фізичне врегулювання, ICE повинен буде безпосередньо зберігати біткоіни, і, ймовірно, стане першою компанією Уолл-стріт, що пропонує цю послугу інституціональним покупцям.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *