Friday , 22 March 2019

Google блокує додатки для криптовалютного майнінгу в Play Store

Тепер Google приєднався до Apple в забороні додатків для майнінгу криптовалют і видаленні їх зі свого магазину мобільних додатків.

Згідно зі звітом галузевої медіа-компанії Android Police в четвер, інтернет-гігант розповів про свої зсуви в недавньому оновленні політики для розробників Google Play.

«Ми не дозволяємо додатки, які майнять криптовалюти на пристроях. Але додатки для управління майнінговими фермами залишаться в магазині ».

Обмеження відбувається в той час, коли Google і Apple посилюють зусилля з обмеження діяльності, пов’язаної з криптовалютним майнінгом на своїх платформах.

У квітні Google заборонив розширення браузера для криптовалютного майнінгу зі свого інтернет-магазину Chrome після того, як компанія виявила, що «переважна більшість» провалилася в дотриманні її політики єдиної мети або було зловмисним.

І тільки минулого місяця Apple оновила свою політику мобільних додатків для розробників iOS, щоб заборонити будь-які додатки, які можна використовувати для майнінгу криптовалют на мобільних пристроях.

Такі кроки по обмеженню криптовалютного майнінгу робляться, оскільки ця діяльність набирає популярність в світі кіберзлочинності.

«Лабораторія Касперського», російська компанія з кібербезпеки, минулого місяця заявила, що інциденти crypto-jacking, в яких зловмисники захоплюють пристрій користувача для криптодобування, збільшилися за минулий рік на 44,5 відсотка.

Аналогічним чином, звіт Skybox Security за кілька днів до цього припускав, що незаконний видобуток криптовалют тепер став більш популярним, ніж вимагання. У звіті за пів-року фірма заявила, що криптовалютний майнінг тепер становить 32 відсотки всіх кібератак, в той час як викуп становить всього 8 відсотків. В кінці минулого року ці цифри були протилежними.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *