Sunday , 26 May 2019

Google дозволить криптовалютну рекламу регульованим компаніям

Google дозволить рекламу, пов’язану з криптовалютами, надаючи регульованим компаніям змогу використовувати свою платформу для реклами їх продуктів.

У березні виконавчий директор Google Скотт Спенсер заявив, що інвестиції в криптовалюти можуть завдати шкоди на фінансових ринках, це призвело до того, що пошуковий гігант заборонив криптовалютні оголошення. Він постановив:

«Дуже складно передбачити майбутнє щодо криптовалют, але ми вже стали свідками шкоди завданої споживачам, тому ми хочемо наблизитися до цієї області з особливою обережністю».

Скасування Google заборони на рекламу, пов’язану з криптовалютами, продемонструвало готовність конгломерату працювати з законними проектами та компаніями в криптовалютному секторі.

Мотивація скасування заборони

У червні експерти в фінансовому секторі, в тому числі генеральний директор британської інвестиційної фірми Blackmore Group Філіп Нанн, критикували Google за заборону всієї індустрії криптовалют.

Нанн заявив, що як Facebook, так і Google проявили інтерес до технології блокчейн і криптовалют, але все ж вирішили передчасно заборонити весь ринок на своїх платформах.

«Я розумію, що Facebook і Google знаходяться під великим тиском, і несуть відповідальність за те, що читають їх користувачі, але при цьому вони все ще рекламують азартні ігри та інші неетичні практики», – сказав він.

У той же час, багатомільярдна корпорація Fintech Revolut Head of Mobile Ed Cooper висловила заклопотаність у зв’язку з накладенням повної заборони, яка несправедливо карала законні компанії, що працюють над створенням надійних платформ і послуг для інвесторів на ринку.

Хоча наміри Google і Facebook полягали в тому, щоб заборонити використання схем ponzi і криптовалютного скаму, добре зарекомендувавшим себе компаніям, таким як Coinbase і Binance, також заборонялася реклама на платформі.

Як раніше пояснював творець Ethereum Віталік Бутерін, криптовалюти і технологія блокчейн досягли високого рівня обізнаності серед споживачів в мейнстрімі. Але, як галузь на ранній стадії, необхідно створити надійну інфраструктуру, щоб криптовалюти і цифрові активи перетворилися в основний клас активів.

Повна заборона на весь сектор криптовалют не дозволила визнаним і видатним компаніям в просторі розширювати свої послуги і базу користувачів. Скасування заборони Google дозволить установам і окремим інвесторам на ринку зміцнювати довіру до ринку криптовалют.

Міжнародне скасування заборони

Починаючи з жовтня, тільки перевірені компанії в крипто-секторі США і Японії зможуть купувати рекламу в Google. Але компаніям буде дозволено подавати заявки в Google, щоб публікувати оголошення в інших країнах, що з часом, як очікується, перетвориться в міжнародне скасування заборони на криптовалютні оголошення.

Заради захисту інвесторів перехід Google на схвалення рекламних оголошень від блокчейн проектів і пов’язаних з криптовалютами підприємств є позитивним, оскільки він буде фільтрувати незаконні послуги та шахрайство, які можуть негативно вплинути як на Google, так і на криптовалютну галузь.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *