Thursday , 17 January 2019

Google заборонить всі криптовалютні і рекламні оголошення ICO з червня

Згідно з недавнім оновленням політики фінансових послуг, Google заборонить рекламу всіх типів, пов’язаних з криптовалютами, в червні 2018 року.

В опублікованому у вівторок повідомленні в блозі фірма вказала, що в червні цього року компанія змінить існуючий список обмежень на фінансові продукти, включивши в чорний список контент: «що включає початкові пропозиції монет (ICO), криптовалютні обміни, криптовалютні гаманці і торгові рекомендації.”

Також відзначено, що список продуктів, які підпадають під заборону, є неповним і може розширюватися. Одночасно з цим, Google заборонить рекламу бінарних опціонів і схожих продуктів.

Крім того, згідно з Google, агрегатор і філії, які використовують рекламні оголошення Google, більше не зможуть розміщувати рекламні матеріали, пов’язані з криптовалютами. Іншими словами, Google ефективно відключає пов’язану з криптовалютами рекламу на своєму власному веб-сайті, а також сторонні веб-сайти, які використовують їх рекламні продукти. Заборона, яка є ефективним кроком для боротьби з шахрайством в криптопросторі, також вплине на законні або «регульовані» компанії, що пропонують криптовалютні послуги.

Звертаючись до CNBC, директор Google з реклами Скотт Спенсер пояснив цей крок в якості запобіжного заходу для захисту споживачів.

«Ми не можемо точно передбачити яким буде майбутнє з криптовалютами, але ми вже спостерігали достатню споживчу шкоду або потенціал для її нанесення, тому ми хочемо підійти до цієї області з особливою обережністю».

Зміна політики відбувається разом з щорічною доповіддю «поганих оголошень» рекламного гіганта, який вказує на більш ніж 3,2 млрд. оголошень, знятих у 2017 році за порушення рекламних політик Google. Google також заявив, що занесені в чорний список 90 000 веб-сайтів і 700 000 мобільних додатків за порушення правил видавця.

Заборона Google слідує за аналогічним кроком Facebook, який раніше в січні заборонив рекламу, пов’язану з криптовалютами. Facebook ввів нову політику, яка забороняє рекламу, яка «просуває фінансові продукти і послуги, часто пов’язані з такими, що вводять в оману або оманливими оголошеннями». Зміни в політиці поширюються і на інші платформи, що належать Facebook, такі як Instagram. «Ми переглянемо цю політику і її застосування в міру поліпшення загальної ситуації», – сказав тоді Facebook.

Останні кроки Google і Facebook – двох найбільших в світі інтернет-і рекламних платформ – також відповідають зусиллям регулюючих органів США на державному та федеральному рівнях в боротьбі з ICO, які здаються сумнівними з точки зору уряду.

Як повідомлялося раніше, Комісія США з цінних паперів і бірж також видала безліч попереджень щодо своїх зростаючих зусиль по моніторингу первинних пропозицій монет, які агентство може вважати випуском незареєстрованих цінних паперів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *