Thursday , 17 January 2019

Google планує створити власний Blockchain

Посилаючись на достовірні джерела, Bloomberg повідомляє, що Google планує створити свій власний блокчейн і запропонувати через нього хмарні і транзакційні послуги.

«Модуль Alphabet Inc. розробляє власний розподілений цифровий реєстр, який треті сторони можуть використовувати для публікації і перевірки транзакцій », – сказало одне з джерел. Хмарна платформа Google пропонує різні продукти в області обчислювальної техніки, сховищ, мереж та інших інструментів. Хоча компанія обіцяє безпеку через Identity-Aware Proxy і багатофакторну аутентифікацію, централізована обчислювальна мережа як і раніше являє загрозу для її користувачів. Таким чином, використання децентралізованих технологій ще більше зміцнить безпеку інфраструктури Google.

Раніше Google вклав кошти в блокчейн стартапи, включаючи Sorj Labs, Blockchain, Ripple, LedgerX, Buttercoin і Veem. Він посів друге місце в списку CBI Insights «Найбільш активні інвестори в блокчейн». Однак найближчим часом компанія не буде розкривати деталі нової концепції. Представник Google пояснив: «У нас є люди в різних командах, які вивчають потенційні можливості використання блокчейнів, але нам дуже рано міркувати про будь-які можливі застосування або плани».

За словами осіб, наближених до Google, компанією ведуться пошуки нових способів використання блокчейна онлайн. Це призводить до безлічі варіантів використання, які вже були прийняті стартапами та іншими підприємствами. Internet of Things (IoT) і браузер Chrome були обійдені китайською компанією електронної комерції Alibaba і блокчейн стартапом Brave. Нещодавно Alibaba підписала угоду з дослідницьким інститутом IoT про запуск блокчейна для служб IoT.

Brave – це веб-браузер, побудований на блокчейні Ethereum, який з’єднує рекламодавців, видавців і читачів з використанням токенів Basic Attention Token (BAT). Фактично, платформа, побудована колишнім генеральним директором Mozilla Бренданом Ейчем, зібрала 35 мільйонів доларів за 30 секунд. Якщо Google планує поліпшити роботу в браузері для користувачів, неясно, як він впорається з проблемою ретаргетінга. Саме ретаргетінг є причиною того, що ви продовжуєте бачити оголошення, які нагадують вам про покупки, які ви не робили, або про веб-сайти, які ви недавно відвідали. Незважаючи на запуск вбудованого блокувальника оголошень, він не вирішив проблему згаданої вище тактики реклами. З іншого боку, Brave обіцяє користувачам зберегти анонімність, блокуючи відстеження файлів cookie і дозволяючи рекламу, яку він схвалює. У користувачів є можливість отримувати оплату за включення реклами через токени BAT.

Минулого тижня Google заборонив рекламу, пов’язану з криптовалютами, оскільки вона використовувалася в шахрайських цілях. «Ми вже спостерігали достатню споживчу шкоду або потенціал для її нанесення, тому ми хочемо наблизитися до цієї області з особливою обережністю», – сказав директор Google зі стійкої рекламі Скотт Спенсер.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *