Thursday , 21 February 2019

Google Cloud запускає Blockchain інструментарій для розробників додатків

Розробка blockchain рішень для корпоративних клієнтів стала простіше для користувачів Google Cloud завдяки співпраці між комп’ютерним гігантом і DLT стартапом на чолі з колишнім керівником JPMorgan Blythe Masters.

В рамках партнерства, про яке було оголошено в понеділок, Digital Asset надає розробникам, які працюють в Google Cloud, пакет розробки програмного забезпечення (SDK), що дозволяє їм тестувати і створювати blockchain додатки без необхідності кодування всієї платформи.

Леонард Лоу, голова платформи фінансових послуг Google Cloud, сказав в заяві, що DLT має «великий потенціал» для клієнтів в ряді галузей.

«DLT має величезний потенціал для клієнтів не тільки в сфері фінансових послуг, але і в багатьох галузях, і ми раді представити ці інструменти для розробників в Google Cloud».

«Ми співпрацюємо з Google Cloud, з метою надання розробникам повного рішення для стека, за допомогою якого можна розвивати потенціал для блокчейн інновацій в Інтернеті», – додав Blythe Masters, генеральний директор Digital Asset і колишній фінансовий директор інвестиційного банку JPMorgan. «Це зменшить технічні бар’єри для розробки додатків DLT, надавши нашу розширену платформу розподіленого регістра і мову моделювання в Google Cloud».

В кінцевому рахунку, Digital Asset сподівається, що спільна робота приверне більше розробників до їх програми «Digital Asset Modeling Language» (DAML), яка тепер буде доступна через платформу додатків Google Cloud Orbitera.

Озброєна цими продуктами, компанія може похвалитися тим, що розробники отримають доступ до «набору інструментів для створення і розгортання складних розподілених додатків».

Google – це всього лише останній постачальник хмарних обчислень для розгортання інструментів для блокчейн розробників.

Раніше в цьому році Amazon Web Services (AWS) представила шаблони блокчейн для Ethereum і корпоративної платформи Hyperledger Fabric (в якій Digital Asset був початковим вкладником). Як і в разі нового співробітництва між Google Cloud і Digital Asset, шаблони блокчейн AWS дозволяють розробникам створювати і розгортати додатки DLT без необхідності писати вихідний код з нуля.

Зовсім недавно Oracle оголосила, що до кінця липня представить продукт PaaS blockchain і почне розгортати DLT-додатки в серпні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *