Monday , 24 June 2019

Gram токен Telegram нарешті надходить у продаж

Gram токен від Telegram, проданий акредитованим інвесторам в найбільшому ICO всіх часів ще на початку 2018 року, нарешті повинен бути представлений громадськості.

Як повідомляє TechCrunch, обмежена продаж Gram токена буде проходити на біржі Liquid з 10 липня. Як повідомляється, пропозиція буде зроблена до повного відкритого продажу, запланованого на жовтень. Вартість токена і цільова сума для залучення поки не розголошуються.

Продаж здійснюється через Gram Asia, яка, за словами TechCrunch, є корейським підприємством, що претендує на звання найбільшого власника Gram токена. Сайт Liquid описує фірму як «надійного партнера» Telegram.

Раніше в лютому і березні 2018 року Gram був проданий тільки акредитованим інвесторам в рамках величезного двоетапного ICO Telegram – продажу, яка принесла близько $ 1,7 мільярда, і, безумовно, була найбільшим збором коштів, зробленим за допомогою крипто-токена.

Ці кошти повинні були бути використані для розробки Telegram Open Network (TON), амбітного блокчейна, призначеного для децентралізації безлічі аспектів цифрової комунікації, від обміну файлами до перегляду веб-сторінок і транзакцій.

Згідно сторінці продажу Gram на веб-сайті Liquid, «TON забезпечує швидкість і масштабованість в архітектурі мульти-блокчейна, яка задовольняє потреби в мінімальному часу транзакцій і надійному захисті».

Також йдеться про те, що продаж відкрита для всіх інвесторів в усьому світі, але виключаються деякі країни, включаючи США і їх території, а також Японію, швидше за все, через побоювання, що токен може вважатися цінним папером в цих юрисдикціях.

Як повідомляв раніше CoinDesk, питання про те, чи буде Telegram в кінцевому підсумку проводити публічні продажі, було під деяким сумнівом через такі регуляторні ризики.

Варто також відзначити, що будь-які токени Gram, продані в майбутній пропозиції, не можуть бути негайно продані.

Сайт повідомляє:

«Продані токени не будуть випущені до тих пір, поки TON не буде запущений (випуск основної мережі), відповідно до графіка. Покупці не зможуть переводити, знімати або обмінювати Gram до їх випуску ».

Інвестори, які підписалися на продаж в Liquid, зможуть купити Gram або за долари США, або за стабільну монету USDC. Повний запуск токена очікується в кінці жовтня, повідомляє сайт.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *