Thursday , 25 April 2019

HTC анонсує подтримку Litecoin новим крипто-дружнім смартфоном

Новий смартфон HTC, сумісний з блокчейн, буде підтримувати litecoin, таке оголошення зробив творець Чарлі Лі в неділю.

Лі додав, що він приєднався до команди розробників HTC Exodus в якості радника. Новина приходить через кілька днів після того, як Лі заявив про свою зустріч з командою Exodus минулого тижня. Лі також підтвердив, що Exodus буде підтримувати мережу Lightning на litecoin, а також додав, що Exodus не відмовлятиметься від підтримки біткоін.

HTC підтвердила новину в понеділок, заявивши, що команда була «удостоєна честі» прийняти Лі в якості радника.

Тайванський виробник електроніки вперше анонсував Exodus в травні, заявивши, що він розробляє перший в світі криптовалютний смартфон. Пристрій буде служити як мобільного точкою з’єднання для блокчейн мереж, так і пристроєм зберігання для основних криптовалют, включаючи біткоін і ефір.

Начальник крипто-відділу HTC Філ Чен сказав, що компанія сподівається почати поширення нового телефону під кінець року, хоча він відмовився надати конкретну дату.

Особи, зацікавлені в ранньому придбанні Exodus, можуть брати участь в попередньому продажі з використанням біткоіна або ефіру, сказав він.

У липні HTC заявила, що телефон також буде підтримувати мобільний додаток CryptoKitties.

HTC – не єдина компанія, що працює над спеціалізованим смартфоном сумісним з блокчейном. Нещодавно Sirin Labs залучила $ 157 мільйонів в ICO для створення «Finney».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *