Monday , 22 April 2019

HTC випускає блокчейн-смартфон «Exodus» з флагманськими характеристиками

Через десятиліття з моменту виходу на ринок першого Android-телефону тайванський гігант електроніки HTC взяв на озброєння смартфон з блокченом, який отримав назву «Exodus».

HTC офіційно анонсувала ранній доступ до релізу Exodus 1, першого в світі блокчейн-телефону. Доступний для попереднього замовлення на веб-сайті, телефон буде відправлений на початку грудня і може бути придбаний тільки за криптовалюти, зокрема Bitcoin і Ethereum.

Завдяки 6-дюймовому дисплею QHD + зі співвідношенням сторін 18: 9 і процесору Snapdragon 845 з 6 ГБ оперативної пам’яті і 128 ГБ вбудованої пам’яті, Exodus 1 також має батарею ємністю 3,500 мАч з водонепроникним рейтингом IP68, що можна порівняти зі звичайними Android-флагманами, які в даний час продаються на ринку компаніями Samsung і Google. Пристрій продається по 0,15 BTC або 4,78 ETH, близько 960 доларів США – також можна порівняти з Samsung Galaxy Note 9 або Google Pixel 3 XL.

Оголошений з великим галасом як перший в світі мобільний блокчейн-телефон в травні, HTC Exodus дозволяє підтримувати децентралізовані додатки (DApps), такі як CryptoKitties, і може використовуватися як апаратний гаманець для холдерів криптовалют.

«Захищений анклав» телефону – заблокована область, ізольована від решти частин телефону і операційної системи Android, – містить секретні ключі користувача для шифрування, пояснюють в HTC. Крім того, механізм «Соціальне відновлення ключа» дозволяє користувачеві відновити доступ до своїх крипто-активів в разі втрати особистих ключів шляхом вибору обраних надійних контактів.

HTC запрошує криптографів для перевірки ранньої версії свого пристрою і також випускає API для сторонніх розробників.

Виступаючи перед CNBC, децентралізований глава HTC Філ Чен заявив:

“Ми вважаємо, що blockchain – це нова парадигма для смартфонів”.

Телефон доступний для попереднього замовлення в 34 країнах, включаючи США, Великобританію, Гонконг, Сінгапур і ряд європейських країн, за винятком Китаю, де торгівля криптовалютами і обмін їх фактично заборонено.

Check Also

Стейблкоін USDT запущений на блокчейні Tron

Tether почав випускати свій стейблкоін USDT на блокчейні Tron (TRX). Про розвиток було оголошено в …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *