Sunday , 24 March 2019

Huawei додає біткоін гаманець в свій магазин додатків

BTC.com увійшов в історію, ставши першим біткоін гаманцем, який дебютував в недавно запущеному магазині додатків другого в світі виробника смартфонів Huawei.

Китайський виробник смартфонів об’єднався з онлайн-платформою для криптовалютних трейдерів, майнерів і розробників, додавши криптовалютний гаманець BTC.com в нову AppGallery від Huawei, дозволяючи китайським споживачам зберігати віртуальні валюти.

Цей крок відбувається в умовах посилення регулювання Пекіном криптовалютного ринку, що зароджується. Пекін вже заборонив проводити ICO – форму збору коштів для запуску криптовалюти – в минулому році, і закрив внутрішні біткоін біржі.

«Криптовалюти нещодавно розширили людське розуміння цифрової економіки в великих масштабах», – сказав Хайме Гонсало, віце-президент Huawei Mobile Services, в своїй заяві в п’ятницю.

«З нашої лідируючої позиції в Китаї в сфері мобільних платежів, ми очікуємо, що в найближчому майбутньому ми побачимо масове зростання загальноприйнятих навичок використання криптовалюти».

Згідно із заявою BTC.com, китайським споживачам було важко отримати доступ до будь-якого додатка для криптовалют, оскільки магазин додатків Google заблокований в Китаї. Гаманець фірми підтримує тільки bitcoin і bitcoin cash.

Тепер, споживачі, які купують новий смартфон Huawei або Honor з P20 і вище, автоматично знайдуть сховище додатків Huawei на своєму пристрої, а попередні моделі почнуть отримувати доступ до нього пізніше в поточному кварталі. Користувачі телефонів Huawei будуть здивовані при завантаженні біткоін гаманця з галереї додатків, так як BTC.com, що належить китайському виробникові майнінгового обладнання Bitmain, запускає промо-акцію, в якій він «подарує стартову суму в криптовалюті».

«BTC.com демократизує Bitcoin, розбиваючи бар’єри і, забезпечуючи новим користувачам доступ до Bitcoin і Bitcoin Cash в простому, безпечному і надійному середовищі», – сказав віце-президент з бізнес-операцій BTC.com Алехандро де ла Торре.

Мобільні крипто-платежі

Китай є світовим лідером в області мобільних платежів з такими додатками, як WeChat і AliPay. Але уряд зайняв жорстку позицію в криптовалютной галузі, про що свідчить заборона на розміщення первинних пропозицій монет (ICO) і місцевих біткоін бірж, не кажучи вже про переслідування біткоін майнінгу, що є особливістю платформи BTC.com. Проте, де ла Торре визнає, що «приголомшлива можливість криптовалют дозволяє замінити фіат як валюту вибору для мобільних платежів» в Китаї. У керівників Huawei є аналогічна амбітна точка зору.

Тому Huawei і BTC.com не залишилися осторонь, так як більше 90% інтернет-користувачів Китаю виходять в інтернет через свій мобільний пристрій. За даними eMarketer, використання мобільних телефонів може перевершити перегляд телебачення серед населення Китаю в цьому році.

І Китай, як Індія, майже повністю безготівковий. Компанії хочуть залучити «мільйони нових користувачів криптовалюти» і спростити відправку або отримання BTC і BCH серед друзів. Споживачі також можуть приєднатися до біткоіни майнінг пулу, який підтримується лідером галузі Bitmain.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *