Monday , 22 April 2019

Huobi запускає універсальний стейблкоін HUSD

Краще, ніж стейблкоін може бути тільки універсальний стейблкоін – той, який можна використовувати всюди, де приймаються стейблкоіни. Саме тому Huobi запустив свій новий токен HUSD, який підтримує чотири основних стейблкоіна: Gemini Dollar, Paxos Standard, USDCoin і True USD. Функція досить проста – утримуючи HUSD, користувачі можуть миттєво отримати еквівалентне значення будь-якого з перерахованих вище стейблкоінів.

У Нью-Йорку на цьому тижні була проведена конференція під назвою Stablecoin New York Conference, під час якої головний юрисконсульт Huobi Joshua Goodbody розповів про зусилля компанії.

«Ми вважаємо, що останні досягнення стейблкоінів позитивні для галузі, і Huobi вирішив підтримати ці події активно, запустивши HUSD. HUSD діє як стейблкоін агрегатор. Ми надаємо можливість помістити будь-яку з чотирьох підтримуваних монет в якості HUSD і отримати баланс 1: 1 HUSD, який можна зберігати, а також торгувати проти шести пар на Huobi Global. Користувачі також можуть вивести HUSD як будь-який з чотирьох використовуваних стейблкоінів.»

Здається, що Goodbody обмовився – згідно з фактичним обміном на момент написання, доступними парами для HUSD були BTC, ETH, EOS і USDT. Цікаво, що USDT торгується проти HUSD, але не є його частиною. Це другий стейблкоін, який вирішив відмовитися від інтеграції USDT, який є першим прив’язаним токеном.

Проте, HUSD знижує комісійні за торгівлю для трейдерів, які мають справу з кількома типами ринків. Немає такого обміну, який перераховує кожен токен, тому необхідний рух між біржами. Схоже, що Binance бере участь в аналогічних зусиллях з HUSD, але поки не повідомляє повної інформації про це.

Сам HUSD не є токеном на будь-якому блокчейні, це просто продукт всередині біржі, тому він не може бути відкликаний або згодом проданий. У разі зростання подібних продуктів, він почне виглядати як ринок деривативів на поверхні – хоча, можливо, зміст матиме складнішу конституцію.

Додавання TrueUSD, який є першим токеном на ще не запущеній платформі Trust Token, являє собою цікавий крок. На сьогоднішній день Huobi є одним з небагатьох, хто підтримує Trust Token. Платформа Trust Token націлена на токенізацію всіх активів реального світу з використанням контрактів «smart trust». Це, по суті, дозволяє будь-кому пропонувати акції в чомусь своєму. ICO ще не запущена, але True USD вже знаходиться на проміжній стадії реалізації і працює на тому ж програмному забезпеченні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *