Sunday , 16 June 2019

Huobi запустить EOS обмін

На початку 2019 року Huobi Pool запустить спеціальний обмін EOS, що дозволяє користувачам торгувати EOS з рядом поки не оголошених криптовалют.

Підрозділ криптовалютного майнінгу Huobi Group, Huobi Pool, вже є супернодом EOS і тісно співпрацює з EOS. Інші спільні проекти включають в себе Crypto Kylin Testnet, тестовий ланцюжок EOS для розробки EOS проектів.

Huobi Pool також розробив платформу для голосування для власників EOS і управляє спільнотою EOS для підвищення обізнаності про вибори нодів. У недавньому прес-релізі описується ідеал блокчейна EOS для досягнення консенсусу:

«За допомогою методу консенсусу Distributed Proof of Stake (DPoS) EOS дозволяє окремим особам і групам по всьому світу співпрацювати і брати участь в процесі прийняття рішень».

За допомогою proof of stake (PoS), перевірені власники EOS будуть управляти розвитком і майбутнім блокчейна для досягнення децентралізації.

EOS Exchange – «Просто наступний логічний крок»

Цао Фей, генеральний директор Huobi Pool, додав:

«Запуск цього обміну EOS – просто наступний логічний крок в нашій підтримці».

Криптовалютний обмін Huobi Group в даний час займає 3-е місце в рейтингу CoinMarketCap за скоригованим обсягом торгівлі, і згідно з повідомленням, компанія в даний час досягає накопиченого обігу понад $ 1 трлн.

В останні дні торгова платформа деривативів Huobi, Huobi DM, також додала EOS в свої контрактні торгові послуги.

Генеральний директор Huobi Global, Лівіо Венг, пояснив, що це є відповіддю на високий попит з боку клієнтів:

«Ми спостерігали значий відгук на наші контрактні послуги для Bitcoin і Ethereum від широкого кола досвідчених трейдерів».

Huobi DM також планує додати додаткові криптовалюти до своєї платформи в 2019 році, в своєму прес-релізі Венг додав:

«З моменту запуску в 2017 році, ціна EOS коливалася від $ 18 до менш $ 0,80. … Huobi DM може стати потужним інструментом управління ризиками в EOS і інших криптовалютах».

Два доповнення для Huobi відбуваються на тлі бурхливого розвитку подій в компанії, а також новин про те, що Huobi Group, в якій зараз працює більше 1000 співробітників, очікують звільнення в новому році. Хоча Huobi заявляє, що продовжить набір співробітників для «основного бізнесу і ринків, що розвиваються».

Незважаючи на те, що ціни за останні 24 години знову впали на більшість монет, EOS демонструє незначне зростання цін на 0,83% за останні 24 години. В цілому, на цьому тижні EOS демонструє подібну лінію тренда з біткоіном (BTC).

У цьому місяці EOS зробив ряд ралі, можливо, за рахунок зростаючої популярності блокчейна. Китай оцінив його як кращу серед всіх інших мереж на минулому тижні, і 17 грудня 2018 року зростання ціни монети на 21% відбулося після деякої активності у зв’язку з EOS хакатоном.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *