Monday , 21 January 2019

Huobi запустить власний токен

Пекінський криптовалютний гігант Huobi оголосив про запуск свого власного токена, який отримав назву «Huobi Token (HT)». Utility токен заснований на стандарті ERC-20 Ethereum блокчейна і буде обмежений кількістю 500 мільйонів. «Huobi Token, скорочено« HT », являє собою систему токенів, засновану на запуску та управлінні Blockchain», – пояснив Huobi в повідомленні на своєму веб-сайті.

Згідно Huobi, запуск токена «не є початковою пропозицією монет (ICO)». Замість цього 300 мільйонів HT будуть надані користувачам, які купують пакет послуг за знижку на Huobi Pro, використовуючи tether (USDT) – криптографічний токен, прив’язаний до долара США. Інші криптовалюти, які також можуть полегшити покупку, включають bitcoin, bitcoin cash, ethereum, litecoin і ethereum classic.

З наданої інформації стало відомо, що 300 мільйонів (60%) HT будуть доступні для продажу інвесторам протягом 15-денного періоду. Ще 100 мільйонів токенів (20%) будуть використовуватися для операцій на платформі і винагород користувачів, тоді як інші 100 мільйонів токенів будуть зарезервовані для командних стимулів.

Поки деталі пакетів ще не розкриті, компанія заявила, що буде встановлено максимальну межу для покупки кожного користувача, а мінімальне замовлення буде 100 HT.

Витяг з оголошення говорить:

«HT не є початковою пропозицією монет (ICO). Користувачі можуть отримати HT, тільки купивши «Point Card» на Huobi Pro. Point Card – передплачена карта Huobi для основної плати за обслуговування. 1 бал = 1 USDT. “

Huobi Token, який імовірно буде служити активом для обміну на декількох біржах Huobi по всьому світу, буде доступний для торгівлі з tether, bitcoin and ethereum з 1 лютого.

Крім того, кожен квартал біржа Huobi Pro буде витрачати 20% від свого прибутку на зворотний викуп токенів HT. Останні будуть поміщені в так званий «Фонд захисту інвесторів Huobi», резерв для компенсації і захисту інвесторів від нестійкості ринку і втрат.

Huobi була однією з найбільших в Китаї криптовалютних торгових платформ, перш ніж місцеві правила регулювання ефективно скоротили галузь. Закривши свою китайську торгову платформу в жовтні, засновник Huobi Леон Лі запустив свою міжнародну торговельну платформу Huobi Pro, штаб-квартира якої знаходиться в Сінгапурі.

«Ми закрили торговий сервіс 15 вересня і відкрили crypto-to-crypto торгівлю 1 листопада в 2017 році. Об’єм 1 листопада становив від чотирьох до п’яти відсотків від того, що було 15 вересня », – сказав Лі в інтерв’ю.

Кінцева мета, за словами Лі, полягає в тому, щоб використовувати HT як актив, який буде з’єднувати користувачів на біржах Huobi в Японії, Південній Кореї і США в майбутньому, оскільки компанія розширюється за кордоном.

У той час як реєстрація бізнесу в США, як очікується, займе якийсь час, додав Лі, нові підприємства в Японії і Південній Кореї планується відкрити в березні цього року.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *