Monday , 22 April 2019

IBM допомагає 6 банкам випустити власні стейблкоіни на основі Stellar XLM

Шість міжнародних банків анонсували свої наміри випустити стабільні монети або токени, забезпечені паперовою валютою, в World Wire, платіжної мережі IBM, що використовує публічний ланцюжок блоків Stellar. Мережа обіцяє дозволити регульованим установам переміщати вартість через кордони – грошові перекази або іноземну валюту – швидше і дешевше, ніж банківська система.

На даний момент визначені три банки – філіппінський RCBC, бразильський Banco Bradesco і Bank Busan з Південної Кореї, а інші, які скоро будуть названі, будуть пропонувати цифрові версії євро і індонезійських рупій, «в очікуванні схвалення регулюючих органів», – сказали в IBM.

Мережа заробила в понеділок, хоча банки очікують схвалення своїх регуляторів, а єдиною стабільною монетою, що діє в даний момент на World Wire, є анонсований раніше токен з підтримкою долара США, створений Stronghold, стартапом, що базуються в Сан-Франциско.

«Ми починаємо з ринків, які знаходяться за межами США, але скоро ми додамо США в якості операційної кінцевої точки. Це буде десь в цьому році », – сказав він.

Крім видачі власних токенів, угода відкриває можливість для банків використовувати люмени, рідні токени ланцюжка блоків Stellar, які можна використовувати в якості «проміжної валюти», коли важко обміняти один тип фіатної валюти на інший. Крім того, World Wire «може підтримувати інші криптовалюти».

Проте, що стосується стабільних монет, які підтримуються банком, у Лунда велике видіння. Він сказав CoinDesk,

«У міру того як на ринку з’являється все більше стабільних монет, саме поняття FX згодом змінюється. Ми старанно працюємо над розширенням екосистеми стабільних монет, яка буде включати в себе набагато більше банків і ще багато паперових валют – так що цифрові уявлення паперових валют – і навіть, в кінцевому підсумку, центральний банк випустить цифрові валюти ».

Check Also

Стейблкоін USDT запущений на блокчейні Tron

Tether почав випускати свій стейблкоін USDT на блокчейні Tron (TRX). Про розвиток було оголошено в …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *