Sunday , 22 July 2018

IBM запускає систему транзакцій IBM Z, щоб запобігти зломам даних і кібератакам

Через тривожну швидкість, з якою кібератаки поширюються, IBM запускає нову систему транзакцій під назвою IBM Z. Це технологія Blockchain, здатна запускати більше 12 млрд. зашифрованих транзакцій на основі хмарних обчислень або баз даних, спрямованих на усунення кібератак і зломів даних.

IBM z Systems забезпечує обчислювальну інфраструктуру для мобільного генерації і нової економіки додатків. Розроблена для задоволення попиту в сфері мобільних транзакцій, z Systems застосовує аналітику транзакцій і пропонує найбільш безпечну і надійну доставку послуг – все це при одночасному перетворенні ефективності та економіки IT.

IBM z13 ™ (z13) забезпечує інфраструктуру, яка допоможе диференціювати вдосконалений цифровий бізнес. Вона пропонує пропускну здатність і потужність обробки для підвищення ефективності бізнесу і зростання.
Z13 допомагає краще захищати транзакції, щоб мінімізувати ризики для бізнесу і клієнта, а також надає угоди про рівень обслуговування для виняткового досвіду роботи з клієнтами. Нова економічна ефективність дозволяє z13 пропонувати велику пропускну здатність і можливості з меншим впливом на IT-бюджет.

IBM z13s ™ побудована для гібридної хмари і постійно розвиваючогося ландшафту безпеки. Можливості безпеки вбудовані, щоб допомогти компаніям будь-якого розміру спростити і покращити свою безпеку від інфраструктури до кінцевої точки.

За словами віце-президента IBM Z, Калеба Барлоу:

«Що ми зробили з новим IBM Z, так це додали можливість робити шифрування з лінійною швидкістю, а це на 400% більше».

IBM стверджує, що її новий мейнфрейм може шифрувати дані в 18 разів швидше, ніж інші платформи, доступні в даний час на ринку. Новий чіп має в цілому 14,4 миль проводів і 6,1 млрд транзисторів.

Система також може значно прискорити взаємодію з існуючими бізнес-даними в базах даних CICS, IMS, TPF, DB2, VSAM. Завдяки можливості підтримки 8000 віртуальних машин з об’ємом пам’яті до 32 ТБ і 170 виділених процесорних ядер Z може швидко і надійно виконувати найскладніші робочі навантаження.

Росс Маурі, генеральний директор проекту IBM Z, ділиться:

«Переважну більшість вкрадених даних сьогодні відкрито і легко використовувати, оскільки шифрування було дуже складним і дорогим в масштабі. Ми створили механізм захисту даних для хмарної ери, щоб мати значний і негайний вплив на глобальну безпеку даних. “

Новаторська технологія IBM Z тепер представляє послуги Blockchain в різних країнах світу, включаючи центри в Далласі, Лондоні, Франкфурті, Сан-Паулу, Токіо та Торонто.

IBM Z прагне використовувати технологію шифрування транзакцій, щоб гарантувати, що дані, які вони зберігають, зашифровані. Кількість транзакцій фінансових компаній і банків, що обробляється кожну секунду, досягає тисячі. Це дозволяє ефективно обробляти дані транзакцій, забезпечуючи при цьому безпечне шифрування.

IBM сподівається, що через IBM Z компанії зможуть дотримуватися нових законів про захист, таких як Положення про загальні регулюванні захисту даних (GDPR) Європейського союзу і керівництво по використанню шифрування у фінансовій сфері послуг Федеральної ради з нагляду за фінансовими установами США (FFIEC).

В даний час механізм транзакцій IBM підтримує 87% всіх транзакцій по кредитних картах, йдеться в повідомленні компанії, на загальну суму близько $ 8 трлн щороку.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *