Sunday , 26 May 2019

IBM співпрацює з UnionPay

000022_24965_big

Раніше анонсовані розробки компанії IBM у сфері blockchain і AI рухаються вперед з відкриттям нового офісу в Німеччині.

IBM оголосила про стратегічне партнерство з китайським банком UnionPay і 200 млн доларів США інвестицій в Watson Internet of Things (IoT) з метою фінансування різних Blockchain розробок.

Кілька мільйонів доларів інвестицій в IoT науково-дослідний інститут компанії є частиною більш великого глобального проекту на 3 мільярди доларів США, спрямованого на більш широке використання в області технології Blockchain.

З новою столицею, голова Watson IoT business Гаррієт Грін вважає, що компанія зможе сформувати відносини з провідними розробниками Німеччини і фінансовими інститутами, щоб перевірити ефективність IoT на основі платформ і додатків.

Платформа лояльності на основі Blockchain

Інвестувавши в IoT, IBM забезпечив співпрацю з великим китайською банківською групою UnionPay, з метою створення платформи лояльності в мережі Blockchain.

По суті, IBM-Unionpay Blockchain платформа лояльності — це крос-інституційна мережа, в якій споживачі можуть обмінюватися бонусними балами від будь-якого з зареєстрованих банків мережі.

Більшість фінансових установ і банків вже пропонують програми лояльності на основі покупок за кредитними картками, щоб надавати знижки споживачам, які витрачають певну суму грошей на певних торгових точках або великих магазинах.

З огляду на широкий спектр систем лояльності, пропонованих банками сьогодні, споживачі будуть насолоджуватися різноманітністю лояльності на основі знижок і пропозицій, не будучи прихильними до однієї установи.

“Спільні зусилля дослідників між інститутом електронних платежів China UnionPay і IBM Research дозволили успішний обмін бонусних балів серед банків, що використовують технологію Blockchain, що викликає довіру до угод,” заявив директор Electronic Payment Research Institute of China UnionPay Хі Шо.

E-payment Research Institute і IBM завершили успішні дослідно-промислові випробування їх спільної мережі Blockchain з декількома китайськими фінансовими інститутами.

One comment

  1. What a joy to find such clear thknniig. Thanks for posting!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *