Sunday , 26 May 2019

IBM спільно з UnionPay розробляють лояльні обмінні пункти blockchain

most-beautiful-ibm-wallpaper

IBM працює спільно з китайською компанією кредитних карт, щоб створити систему на основі blockchain для точок торгівлі.

У концепції, виявленій сьогодні, IBM і китайський UnionPay розробили платформу, яка дозволяє клієнтам торгувати балами, отриманими за рахунок покупок й інших обмінів між собою.

Хе Шо, директор електронних платежів Науково-дослідного інституту UnionPay, назвав демонстрацію в заяві як “прорив” в електронній платіжній індустрії.

Шо говорив в твердженні:

“Об’єднані дослідницькі зусилля між китайським Інститутом електронних платежів UnionPay і Дослідженням IBM дозволили успішний обмін преміальних пунктів серед банків, користуючись blockchain технологією, яка завойовує довіру в угодах”.

Прототип був побудований на бета-версії приватної мережі Hyperledger Fabricnetwork, виділивши, що банки можуть гарантувати пункти лояльності, які будуть працювати тільки між загальноприйнятими партнерами.

Далі, компанії хочуть об’єднати онлайнові та автономні канали через blockchain, надаючи можливість власникам кредитної картки UnionPay розплачуватися в супермаркетах і місцях для гуляння, які обладнані спеціальними сервісними пристроями та обмінними преміальними пунктами, щоб отримувати додаткові бали.

Мережа пунктів лояльності позиціонує себе як шлях залучення нових клієнтів і заохочення лояльності клієнта через збільшення доступних нагород, відкриваючи стимули для обміну між банками.

One comment

  1. This piece was a likacejfet that saved me from drowning.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *