Sunday , 26 May 2019

IBM і CUSO CULedger вирішили розробити блокчейн-рішення для глобальних кредитних спілок

Технічний гігант IBM співпрацює з консорціумом блокчейнов і організацією обслуговування кредитних спілок (CUSO) CULedger для розробки нових рішень на основі блокчейна для індустрії кредитних спілок.

Це рішення може поліпшити такі послуги, як аутентифікація з використанням цифрової ідентифікації, відповідність вимогам «Знай свого клієнта», послуги з кредитування та оплати, а також інші споживчі процеси, що вимагають аутентифікації.

Ефективне використання блокчейну також буде направлено на забезпечення більшої фінансової доступності за рахунок розширення доступу до фінансових послуг в різних демографічних групах, до складу яких входять понад 260 мільйонів членів кредитної спілки – з більш ніж 1,7 трильйоном доларів оборотних активів, – які існують в усьому світі.

MyCUID можуть використовуватися для аутентифікації фінансових транзакцій між членами будь-якого кредитного союзу в мережі. Марі Вік, генеральний менеджер IBM Blockchain, зробила заяву, в якій говориться:

«Кредитні спілки зможуть співпрацювати і отримувати вигоди завдяки швидкому обміну конфіденційними даними дозволеним, індивідуально контрольованим і прозорим способом».

Перші послуги в мережі блокчейна CULedger, як повідомляється, будуть поширені серед членів кредитної спілки в усьому світі пізніше в цьому році.

Тим часом IBM продовжує розробляти пропозиції корпоративного блокчейна і нові патенти під егідою проекту IBM Blockchain, недавно запустивши власний інструмент тестування безпеки для блокчейн-рішень, який фокусується на поліпшенні аутентифікації особистості, дозволів доступу і усунення вразливостей в інтелектуальних контрактах.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *