Saturday , 15 December 2018

Intel укладає партнерство з Ledger

Ledger, французька компанія-фахівець в області безпеки для криптовалютних і блокчейн додатків, оголосив про співпрацю з Intel, з метою забезпечення більшого захисту для користувачів цифрових гаманців.

У зв’язку з цим Ledger інтегрує свою операційну систему BOLOS в лінійку захищених продуктів Intel Software Guard Extensions (SGX), щоб запропонувати нові можливості для зберігання криптовалюти.

Оголошення слідує за аналогічною угодою між Ledger і Gemalto. Про партнерство було оголошено раніше в цьому місяці, співпраця також була зосереджена на безпечному зберіганні.

Рішення покликане допомогти власникам криптовалюти захистити свої цифрові активи, захищаючи їх секретні ключі від несанкціонованого використання. Співпраця між Ledger і Intel означає, що конфіденційна інформація буде зберігатися в анклаві Intel SGX, а не в додатку.

На додаток, для зупинки багатьох програмних атак, рішення надає користувачам компроміс між програмними гаманцями і апаратними гаманцями. Ще в травні Ledger анонсував плавний запуск свого Ledger SGX Enclave, який надав апаратні функції безпеки на процесорах Intel Skylake Core.

«Після запуску лінійки апаратних гаманців, заснованих на нашій операційній системі, інтегрованій в захищений чіп, робота з провідним гравцем, таким як Intel, – це унікальна можливість постійно надавати нашим зростаючим клієнтським базам інноваційні рішення для криптовалютних і блокчейн додатків», – сказав про партнерство Eric Larchevêque, генеральний директор Ledger.

Відповідно до релізу, гаманці, призначені для використання рішення Intel / Ledger, включають сервіс провайдерів Electrum і MyEtherWallet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *