Monday , 21 January 2019

Intercontinental Exchange запускає біржові криптовалютні котирування

Згідно Wall Street Journal (WSJ), Intercontinental Exchange (ICE), відома як оператор NYSE, у четвер опублікувала оголошення про те, що вона об’єднується для співпраці з блокчейн стартапом Blockstream для створення сервісу, який буде позиціонуватися, як частина ICE Data Service Consolidated Feed і буде запущений до березня.

Новий сервіс надасть хедж-фондам та іншим інституційним клієнтам ті ж дані, які передаються через високошвидкісну мережу даних ICE в тому ж цифровому форматі, який використовується при електронних біржових торгах. Крім простих даних про ціни, ICE надасть клієнтам детальну інформацію про обмінні книги, яка допоможе їм передбачити рух на ринку і скористатися можливостями арбітражу, які виникають в результаті розбіжностей у цінах між біржами.

Президент і головний операційний директор ICE Data Services Лінн Мартін заявила:

«З широким спектром криптовалют і обмінів, а також з урахуванням різниці в цінах між біржами вкрай важливо, щоб інвестори мали вичерпне джерело інформації про ціни. Ми раді співпрацювати з Blockstream, який орієнтований на надання інституційних даних для ринку, і ми з нетерпінням чекаємо можливості розширення нового сервісу і наших стратегічних відносин з Blockstream в майбутньому ».

Спочатку Cryptocurrency Data Feed надаватиме дані в режимі реального часу для шести криптовалют: bitcoin, ethereum, ripple, bitcoin cash, litecoin, і dash.

Blockstream повідомив, що сервіс почне роботу з більш ніж 15 криптовалютними обмінами, включаючи Bitbank, Bitfinex, BitMEX, Bitso, Bitstamp, BtcBox, BTCC, CEX, Coinfloor, Coincheck, ItBit, Gopax, OKEx, SurBTC, Rock Trading, Unocoin, Vaultoro і Zaif. Очікується, що додаткові обміни сприятимуть наданню даних в майбутньому.

Інституційні інвестори очікують можливості входу на криптовалютний ринок

Створення Cryptocurrency Data Feed, швидше за все, свідчить про те, що інституційні інвестори, більшість з яких не наважуються робити прямі інвестиції на ринках криптовалют, вимагають інструментів професійної якості, які дозволять їм ефективно орієнтуватися в екосистемі.

В інтерв’ю The Wall Street Journal Мартін сказала, що ICE отримав численні запити від інституційних інвесторів на послугу, яка підвищить прозорість спотових ринків, хоча вона відмовилася назвати зацікавлені фірми.

В даний час більшість веб-сайтів, які надають дані про криптовалютні ринки, орієнтовані на роздрібних інвесторів, а їх відсутність прозорості може створити системні ризики для великих трейдерів. На початку цього місяця, наприклад, популярний сайт CoinMarketCap викликав явну розпродаж ринку після того, як він видалив дані по корейському обміну зі свого цінового алгоритму без попередження.

Для ICE цей крок є ще однією спробою позиціонувати себе і свої дочірні компанії на передовій зростаючого інституційного криптовалютного ринку. Хоча компанія не наважилася запустити ф’ючерси на біткоіни, вона зробила кілька спроб запустити перший обмінний фонд, який відстежує ціну ф’ючерсів на біткоін (Bitcoin ETF). Однак ці пропозиції ще не отримали схвалення з боку регулюючих органів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *