Friday , 19 April 2019

IRS посилює слідчу групу і фокусується на виявленні ухилення від сплати податків в Blockchain

Регулятори в США і в усьому світі поспішають зробити більш жорсткими правила у відповідь на безумство по цифровим монетам. Податкова служба США (Internal Revenue Service) заявила, що вона приділить особливу увагу відстеженню неплатників податків в криптоіндустріі. В даний час вона зібрала команду з судових експертів по blockchain, щоб реалізувати свою стратегію.

Кримінальні агенти IRS, що мають повноваження заарештовувати людей і відправляти їх до в’язниці, виграли від роботи податкових агентів. Вони сформували команду в 2013 році для вивчення використання віртуальних валют з метою уникнення сплати податків, за допомогою переміщення грошей на офшорні рахунки і поза ними.

У березні 2014 року IRS почала видавати рекомендації щодо оподаткування криптовалют, які вони розглядали як майно, яке має приріст капіталу або втрати капіталу з метою оподаткування. Проте, тільки 802 особи заявили свої власні криптовалютні прибутки або збитки в податкових деклараціях у 2015 році.

Ситуація загострилася більше року тому, після того, як податковий орган зажадав від Coinbase дані  користувачів через суд. IRS в кінцевому підсумку взяла гору, отримавши деталі про більш ніж 14 000 клієнтів обміну. Їх первісне прохання про отримання інформації понад 500 000 користувачів було відхилене судами і скорочене до 14 000 користувачів, у яких, як повідомляється, була висока торговельна активність більш ніж на 20 000 доларів.

Coinbase створив прецедент для відносин між податковими органами та криптообмінами, які віддані захисту конфіденційності користувачів, частково домігшись свого.

В інтерв’ю глава IRS Дон Форт розповів, як підрозділ карного розшуку, очолюваний ним, додав 10 нових слідчих. «Можна використовувати біткоіни і інші криптовалюти таким же чином, як і рахунки в іноземних банках, з метою ухилення від сплати податків», – сказав він. Bloomberg повідомляє, що Відділ карного розшуку фактично втратив ключових співробітників з 2011 року через скорочення бюджету. Прийняття 10 нових співробітників значно посилить команду, на додаток до вже наявної команди експертів по блокчейну.

Судові інструменти для епохи цифрових технологій

Асортимент блокчейн інструментів, доступних для дослідників в США, стає все більш численним і складним. Такі компанії, як Bitfury, спровокували гнів криптовалютної спільноти за їх готовність співпрацювати з правоохоронними органами, з метою ретельного вивчення активності блокчейна, групувати пов’язані адреси разом і виділяти підозрілі дії. Радник компанії Джейсон Вайнштейн, колишній слідчий DOJ, заявив: «Простежувана публічна книга про кожну біткоін транзакцію, що коли-небудь проводилася, дозволяє правоохоронним органам« стежити за грошима »таким чином, який ніколи не був би можливий з готівкою».

Більшість країн очікують, що їх громадяни будуть платити податок за криптовалюти, тому для агентства, такого як IRS, немає нічого незвичайного в прийнятті активної участі в біткоін. Агентства США славляться своїми неперевершеними слідчими повноваженнями, які простягаються далеко за межі країни. Фактично, IRS нещодавно завершила успішне розслідування активів США, прихованих на швейцарських банківських рахунках. Якщо у служби є підстави вважати, що громадяни, які перебувають під її юрисдикцією, приховують свою криптовалюту на зарубіжних біржах, то без сумнівів буде відкритий позов.

Коли справа доходить до оподаткування, американських біткоінерів можна умовно розділити на три групи: ті, хто має намір заплатити; ті, хто сподівається, що IRS змилосердиться через наявність більш «великої риби»; і тих, хто готовий зробити все можливе аби не платити, навіть якщо це означає переїзд в Пуерто-Ріко. У той час як у IRS не вистачає ресурсів, щоб переслідувати кожного громадянина США, що володіє криптовалютами, ситуація незабаром, схоже, зміниться. Дні широкомасштабного ухилення від сплати податків на криптовалюти, безумовно, полічені.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *