Sunday , 24 June 2018

IRS намагається відслідковувати ухилення від податків з використанням біткоінів

IRS з використанням таких інструментів, як Chainalysis, намагається викрити тих, хто ухиляється від податків, з використанням біткоінів.

Багато людей вважають, що біткоін анонімний, але насправді він псевдонімний. Усі транзакції, пов’язані з певною адресою, видно в Blockchain, який є відкритим і прозорим.

Проте, неможливо пов’язати конкретну адресу гаманця з реальною особою людини / компанією без будь-якої додаткової інформації.

Хоча хороша практика конфіденційності може запобігти витоку інформації, але завжди є точка, в якій біткоін транзакції стосуються традиційної грошової системи (коли ви використовуєте криптовалюту в магазині або коли ви продаєте її на біржі), і може знадобитися підтвердження особи.

Працюючи в зворотному напрямку, можна в деякій мірі розгадати ланцюжок біткоін транзакцій.

IRS і Chainalysis

IRS щосили намагається отримати інформацію про транзакції Bitcoin і виявити випадки ухилення від сплати податків.

IRS раніше запросила від Coinbase надання докладної інформації про користувачів на період 2013-2013 років. Згідно з документом, на який посилається Daily Beast, IRS також підписав контракт з Chainalysis для аналізу транзакцій і викриття користувачів.

Chainalysis використовує дані, зібрані з загальнодоступних форумів, які просочилися з джерел даних, включаючи dark web, обмінні депозити і зняття коштів для маркування та ідентифікації транзакцій.

IRS розраховує використовувати ці дані для виявлення ухилень від податків, а також злочинців, які продають наркотики та інші незаконні товари та послуги за біткоіни.

Чи працює Chainalysis?

Існують послуги зі змішування біткоінів, які спеціалізуються на заплутуванні джерела біткоінів. Bitmixer.io був лідером серед сервісів мікшування, перш ніж оголосив про своє таємниче закриття.

Транзакції Coinjoin також ускладнюють тривіальний зв’язок транзакцій Bitcoin. Такі послуги, як Joinmixer, допомагають однодумцям поєднувати транзакції для поліпшення конфіденційності.

Більш того, хоча Chainalysis стверджує, що у нього є інформація про високий відсоток біткоін адрес (25%), можливо, це можуть бути адреси з недостатнім захистом конфіденційності.

Chainalysis, можливо, не зможе викрити транзакції, в яких користувачі навмисно намагалися заплутати транзакційний слід.

При всіх зусиллях IRS, в спробах викрити тих, хто стоїть за транзакціями Bitcoin, його зусилля будуть марні, якщо розширити їх до більш широкого простору криптовалют.

Деякі валюти, такі як Dash, Monero і ZCash, мають вбудовані функції конфіденційності, що ускладнює відстежування транзакцій.

Якщо люди перейдуть від біткоіна до вторинних валют, подібним цим, всі спроби IRS будуть значно ускладнені.

Цілком можливо, що простий і зрозумілий податковий режим щодо криптовалют може бути тим, що потрібно для отримання більш високого рівня дотримання податкових вимог в умовах криптовалютності.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *