Monday , 24 June 2019

JPM розробляє новий інструмент підвищення конфіденційності для платіжних механізмів на ETH Blockchain

JPMorgan Chase (JPM) – найбільший банк США – за повідомленнями готовий випустити розширення з відкритим вихідним кодом, яке покращує конфіденційність платіжних механізмів на блокчейнах на основі Ethereum. Про це повідомив Coindesk 28 травня.

Як повідомляється, новий інструмент був розроблений як розширення протоколу Zether. Zether – це платіжний механізм, орієнтований на конфіденційність, який сумісний з Ethereum і іншими платформами смарт-контрактів. Протокол використовує технологію zero-knowledge proof (ZKP) і був розроблений дослідниками з університету Стенфордського університету і Visa Research на початку цього року.

Повідомляється, що JPM планує випустити своє розширення в якості відкритого вихідного коду сьогодні і запровадить інструмент на Quorum, приватній блокчейн платформі банку, побудованій на протоколі Ethereum.

В інтерв’ю Coindesk, голова JPM зі стратегії Quorum і криптоактивам Олі Харріс змалював у загальних рисах функцію нового розширення, пояснивши, що:

«У базовому Zether залишки на рахунках і суми переказу приховані, але ідентифікаційні дані учасників не обов’язково приховуються. Отже, ми вирішили цю проблему. В нашій реалізації ми надаємо протокол перевірки  для анонімного розширення, в якому відправник може приховувати себе і одержувачів транзакцій в більшій групі учасників ».

Щоб ще більше відрізнити Zether, Харріс зазначив, що в його архітектурі конфіденційних платежів використовується підхід, заснований на облікових записах, сумісний з ethereum, на відміну від підходу з невитраченим виведенням транзакцій, використовуваного як біткоін (BTC), так і орієнтованими на конфіденційність альткоінами, такими як zcash (ZEC).

Харріс припустив, що в якості «ефективного механізму для анонімних платежів», це нове розширення може бути особливо корисним для захисту конфіденційності всередині корпоративних консорціумів, а також в майбутньому може послужити інтересам JPM для розробки Quorum для більш широкого використання.

Останнім часом, JPM також працює над розбудовою архітектури конфіденційності Quorum за допомогою Microsoft, щоб спростити реалізацію платформи більш широким спектром фірм.

Крім нововведень в Quorum, банківський гігант був в центрі уваги галузі завдяки своєму недавно представленого стейблкоіну ​​на блокчейні, який отримав назву JPMCoin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *