Sunday , 26 May 2019

JPMorgan розвиває приватний Ethereum Blockchain

jpmorgan-km2b-621x414livemint

Уолл-стріт мега-банк JPMorgan спільно зі стартапом EthLab розробили приватну, дозволену версію мережі Ethereum.

Проект, представлений на засіданні технічного керівного комітету Hyperledger минулого місяця, недавно був продемонстрований під час конференції Sibos в Женеві.

Розроблена платформа називається Quorum, і вона є одним з перших проектів, що дозволить вийти з робочої групи в межах банку, відомого як Blockchain Центр передового досвіду.

Ембер Балдет, керівник програмного підрозділу, пояснила, що JPMorgan в даний час працює над розробкою blockchain технології з відкритим вихідним кодом для того, щоб залучити більше розробників.
Балдет сказала:

“Одна з наших цілей це робота з платформою з відкритим вихідним кодом і сприяння заохоченню до співпраці та інновацій. Чим більше людей ми залучимо до роботи, тим швидше ми побачимо результати.”

Балдет зазначає, що паралельно з розвитком Quorum , JPMorgan створив набір інструментальних засобів розробки програмного забезпечення (SDK), спрямованої на стимулювання розробників для створення додатків.

Примітно, що Quorum є другим основним blockchain проектом, що зародився в технологічних лабораторіях JPMorgan. Раніше в цьому році банк продемонстрував проект Juno, це “розподілений крипто-ledger”, який був розроблений для швидких грошових переказів.

One comment

  1. I really co’ldnut ask for more from this article.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *