Monday , 21 January 2019

JPMorgan і Bank of America забороняють використовувати кредитні карти для купівлі криптовалют

Все більше число великих емітентів кредитних карт США вирішують, що вони не хочуть фінансувати покупки цифрової валюти.

JPMorgan Chase & Co., Bank of America Corp. і Citigroup Inc. заявили, що вони припиняють купівлі біткоінів і інших криптовалют за допомогою своїх кредитних карт. JPMorgan, прийнявши заборону в суботу, не хоче кредитного ризику, пов’язаного з транзакціями, заявила прес-секретар компанії Мері Джейн Роджерс.

Bank of America почав відхиляти транзакції по кредитних картах з відомими криптообмінами в п’ятницю. Згідно з меморандумом, ця політика застосовується до всіх особистих і ділових кредитних карт. Це не впливає на дебетові карти, повідомила прес-секретар компанії Бетті Ріесс.

Дозвіл купівлі криптовалюти може створити великі проблеми для кредиторів, у разі якщо позичальник через ряд зроблених помилок не зможе погасити заборгованість. Також існує ризик того, що злодії будуть зловживати картами, які були викрадені або засновані на викрадених посвідченнях, перетворивши їх в криптосховища. Банки також зобов’язані відповідно до вимог регулюючих органів контролювати транзакції клієнтів за ознаками відмивання грошей – що не так просто, як тільки долари перетворюються в цифрові монети.

Як і JPMorgan, Bank of America також стурбований тим, що клієнти можуть купувати більше криптовалюти, ніж вони можуть собі дозволити. Інші банки імовірно перейшли на збільшення зборів за крипто-транзакції в останні тижні.

Прийняті рішення збігаються з більш широким обговоренням фінансовими фірмами того, як на їх бізнес впливає криптовалюна економіка, яка після цінового ралі в 2017 році значно знизилася з початку нового року.

Біткоін втратив більше половини своєї вартості з 18 грудня, впавши нижче $ 8 000 в п’ятницю вперше з листопада. Зниження відбулося на тлі ескалації загроз регулювання у всьому світі, боязні маніпулювання цінами і заборони Facebook Inc. на рекламу для криптовалют і первинних пропозицій монет.

Тепер припинення використання карт з метою покупки криптовалюти може погіршити цей тиск, зробивши процес більш складним для ентузіастів, які купують на ринку. Capital One Financial Corp. і Discover Financial Services раніше теж заявили, що не підтримують транзакції.

На цьому тижні Mastercard Inc. заявила, що транскордонні обсяги в своїй мережі – міра клієнтських витрат за кордоном – зросли на 22 відсотки в цьому році, частково підігріваючись клієнтами, які використовують свої карти для покупки цифрових валют. Фірма попередила, що тенденція вже почала сповільнюватися, оскільки ціни на криптовалюти впали.

Головний виконавчий директор Discover Девід Нелмс висловлювався проти фінансування криптовалютних транзакцій в минулому місяці, зазначивши, що це може змінитися в залежності від споживчого попиту. На даний момент «це шахраї, які намагаються отримати гроші з Китаю або звідки завгодно», – сказав він про тих, хто намагається використовувати валюти.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *