Monday , 17 June 2019

Kaleido і Amazon запустили блокчейн маркетплейс для підприємств

Згідно з повідомленням прес-релізу, опублікованого 8 листопада, блокчейн стартап Kaleido від ConsenSys і Amazon Web Services (AWS) запустили платформу з повним стеком, яка допомагає підприємствам реалізувати blockchain рішення.

Платформа, що отримала назву Kaleido Marketplace, за повідомленнями, «усуває 80 відсотків коду користувача», необхідного для створення даного блокчейн проекту, надаючи масив інструментів і протоколів повного стека, які є “plug-and-play”, охоплюючи потреби від внутрішньої підтримки до додатків призначених для інтерфейсів користувача.

Відповідно до прес-релізу, клієнти Marketplace можуть отримати доступ до вбудованої інтеграції з хмарою AWS, а також швидко впровадити такі рішення, як «гаманці HD для систем конфіденційності та ID, а також промислові товари, такі як Chainlink для смарт-контрактів оракулів, Viant для управління ланцюгами поставок, OpenLaw і Clause.io для юридичних договорів в реальному часі »та інші.

Засновник і головний виконавчий директор Kaleido Стів Сервені підкреслив, що пропонувати клієнтам «цільну хмару технологій blockchain» важливо, враховуючи, що:

«Тільки близько 10 відсотків проектів blockchain для підприємств є блокчейном як таким. Для виробництва потрібно багато інших компонентів додатків, даних та інфраструктури».

Як повідомляється, одним з існуючих клієнтів Kaleido є велика торгова і фінансова мережа Komgo, в яку входять глобальні фінансові установи та підприємства, включаючи Citi, ING, Koch Supply & Trading, MUFG Bank, Societe Generale, Credit Agricole Group, BNP Paribas і Shell.

Генеральний директор Komgo Souleïma Baddi також підкреслив, що легкість вибору з масиву найбільш прийнятних протоколів в розвитку в екосистемі Kaleido може допомогти оптимізувати рішення і «доставити готові продукти для великої кількості учасників дуже швидкими темпами».

Як повідомлялося в травні, Kaleido є одним з нових підприємств, підтримуваних блокчейн інкубатором Джозефа Любіна з ConsenSys і заснований на мережі Ethereum (ETH). Раніше Любін сказав про Kaleido, що він може допомогти зробити Web 3.0 «радикально простим» для підприємств.

До свого останнього партнерства з Kaleido, в квітні AWS випустила свої власні блокчейн рамки для Ethereum і Hyperledger Fabric, дозволяючи користувачам створювати і управляти своїми децентралізованими блокчейн додатками (DApps).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *