Monday , 24 June 2019

Kik буде відстоювати свої права в судовому розгляді проти SEC США

Канадський стартап соціальних мереж Kik запустив крипто-ініціативу з метою залучення $ 5 мільйонів для фінансування судового процесу проти Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC), заявив генеральний директор Kik в підкасті Лаури Шин Unchained, присвяченому криптовалютам, 28 травня.

Тед Лівінгстон, генеральний директор Kik і засновник крипто-проекту Kin Foundation (KIN), розповів про створення фонду DefendCrypto для юридичного заперечування SEC США, щоб отримати ясність щодо регулювання з боку великого фінансового спостерігача.

У той час як домен фонду DefendCrypto.org був зареєстрований 25 днів назад на момент публікації в пресі, про цю ініціативу було оголошено 28 травня спільно з Патріком Гіббсом, партнером каліфорнійської юридичної фірми Cooley. Планується, що фонд буде використовувати кастодіальний сервіс великого американського крипто-обміну і провайдера гаманців Coinbase.

Дія проти SEC слідує за $ 100 мільйонним ICO продажу токена Kin, яка була завершена в кінці 2017 року. Згодом ICO привернула увагу SEC, і фінансовий регулятор направив фірмі повідомлення про те, що Token Distribution Event (TDE) порушило закони про цінні папери.

У листопаді 2018 року SEC в кінцевому підсумку запропонувала рекомендацію про примусові дії щодо Kik і екосистеми Kin, зобов’язавши суб’єкт реагувати протягом 30 днів.

Після цього, в січні 2019 року, Kik попередив регулюючі органи США, що вони мають намір відстоювати свої права. В середині травня генеральний директор Kik Лівінгстон повідомив, що Kik витратив більше $ 5 мільйонів на поточні переговори з SEC США з цього питання.

Створивши фонд DefendCrypto, Лівінгстон має намір остаточно вирішити проблему регулювання навколо компанії, а також покінчити із загальною існуючою нормативною невизначеністю в крипто-індустрії. Лівінгстон зазначив, що невизначеність SEC щодо галузі перешкоджає здатності інноваторів конкурувати на світовій арені.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *