Friday , 14 December 2018

Kodak залучає інвестиції в попередньому ICO

Колишній гігант фото-індустрії Kodak оголосив про майбутній запуск власної криптовалюти, що отримала назву KODAKCoin. Початкова пропозиція монет (ICO) планується на кінець січня.

KODAKCoin буде функціонувати як валюта і криптографічний токен, який використовується для живлення KODAKOne, майбутньої блокчейн платформи, яка дозволить фотографам реєструвати архівні та нові роботи в зашифрованому цифровому реєстрі, перш ніж ліцензувати їх на платформі. По суті, фотографи можуть отримувати платежі за продаж своєї роботи, а також оплачувати ліцензійні права за допомогою криптовалюти.

Крім надання нового потоку доходів для фотографів, Kodak заявляє, що його блокчейн-платформа буде займатися «безперервним скануванням в Інтернеті» для постійного моніторингу і захисту інтелектуальної власності зображень, зареєстрованих на платформі.

Блокчейн платформа і криптовалюта розробляються WENN Digital, фірмою, що співпрацює з Kodak для криптографії останнього.

Перехід на створення власної криптовалюти є важливою ініціативою для 130-річної компанії Kodak, яка з усіх сил намагалася перейти від статусу фото-гіганта, орієнтованого на плівку, до статусу цифровий компанії. Нью-йоркська компанія подала заяву про банкрутство на початку 2012 року, перш ніж продавати патенти на цифрові зображення для таких компаній, як Apple, Google, Facebook, Microsoft і Samsung, за понад $ 500 мільйонів, щоб запобігти банкрутству. Kodak з тих пір стала компанією, орієнтованою на корпоративний цифровий ринок, що розвивається.

Незважаючи на те, що на цьому тижні Kodak тільки оголосив про запланований ICO, він вже почав приймати попередні інвестиції. Global Blockchain Technologies Corp., канадська фірма, що знаходиться у Ванкувері, потверділа, що вона підписалася на всі 8 мільйонів KODAKCoins, які були доступні на першому з двох етапів до ICO, за звітну суму в $ 2 мільйони. Повний ICO розпочнеться 31 січня і буде відкритий для акредитованих інвесторів.

Kodak запускає фірмове Bitcoin майнінг обладнання

Крім розробки власної криптовалюти, Kodak ліцензувала свою назву для створення KashMiner, майнінгового обладнання Kodak.

Дворічна оренда обладнання обійдеться в $ 3400, і компанія обіцяє щомісячний прибуток в біткоінах на суму $ 375 або $ 9 000 протягом терміну оренди.

Однак є серйозний мінус. На додаток до оплати оренди в розмірі $ 3400, користувачі повинні будуть повернути половину прибутку в Kodak, скоротивши передбачувану виручку від $ 9 000 до $ 4500.

Але це ще не все! Kodak передбачає, що майнери будуть отримувати щомісячний дохід протягом дворічної оренди, що ігнорує той факт, що складність видобутку біткоінів останнім часом зростає з щомісячною ставкою близько 15 відсотків. Отже, деякі галузеві оглядачі сумніваються в тому, що користувачі навіть зможуть окупити вартість своїх інвестицій в розмірі $ 3400, і тим більше отримати прибуток.

Основна ідея Kodak отримала досить змішану реакцію з боку аналітиків, з одного боку це може означати початок нової ери для легендарної фірми, а з іншого – політику компанії називають – захопленням грошей після банкрутства в 2013 році.

Однак, компанії вдалося привернути увагу інвесторів. Починаючи з анонса новин на цьому тижні, акції Kodak виросли більш ніж втричі до $ 10,70 з попереднього рівня в $ 3,15.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *